אינסטגרם עסקי – הניהול האופטימלי!

אינסטגרם עסקי

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

אינסטגרם עסקי הוא פלטפורמה משמעותית היום בניהול של כל עסק. ערוץ שיתוף התמונות הזה הפך לכלי חזק מאוד במרחב הוירטואלי, והוא מגלם את השפה הגרפית העכשווית השולטת במרחב הוירטואלי של תמונות וסרטונים שכל רגע בהם שווה אלף מילה.

כמו שהרשתות החברתיות מתעדכנות כל העת, גם האינסטגרם זקוק להתעדכנות ברמה היום יומית, ולא רק היא אלא לתחזוקה נכונה של החשבון וריענון הדף ע”י חומרים חדשים מעניינים שיהפכו אותו לפופולרי מבחינת העוקבים.

עצות לניהול אינסטגרם עסקי- באדיבות סוכנות דיגיטל במרכז

חדשנות ועדכניות הן מילות המפתח במרחב הוירטואלי. מה שהיה אתמול, כבר לא נחשב ומה שהכנסתם לפני שעה לפייסבוק, כבר נחשב “עתיק”. הרעיון הגלום ברשת, הוא תסיסה בלתי פוסקת של חומרים חדשים הן בתוכן והן בתמונות, ויש מי שמחכה לחומרים האלה ומצפה להם גם ברשתות החברתיות וגם באינסטגרם.

קצב החיים שלנו הפך לדיגיטלי, ואם אנחנו שולטים בעסקים שלנו באמצעות טאץ’ של אלפית השנייה, באופן טבעי מתקצר זמן הסבלנות שלנו כלפי קליטה של תכנים מהמרחב הדיגיטלי ולכן במובן זה, ריענון דף אינסטגרם עסקי מתבקש ובאופן רצוף ומתמיד. עדכונים שוטפים, יוצרים לכם תדמית של עסק תוסס עם יד על הדופק שלא מפסיק לחדש כל הזמן וזה בטוח משהו שתשמחו שיחשבו על העסק שלכם.

השקיעו בתמונות שאתם מצלמים

לכל אחד יש היום אפשרות לצלם בסמארטפון שלו תמונות, אבל יש הבדל ברמת ואיכות התמונות ואם יש כלם קצת כישרון, זה בהחלט יבוא לידי ביטוי בתוצאה. מכיוון שחשבון אינסטגרם עסקי בנוי על תמונות, יש חשיבות לאיכות שלהן. חשוב להעלות תמונות שיש בהן רעיון מקורי והן אטרקטיביות אבל צריך לדעת להשתמש בכלים שעומדים לרשותכם כדי לערוך את התמונות ולהשתמש בפילטרים במידה הנכונה. אם התמונה תהיה הזויה לגמרי, היא תיצור לכם רושם של חובבנים, ובדף עסקי בטח שלא צריך לעשות כזה רושם. חשוב לייצר תמונה אסתטית ונעימה, ולא להעמיס עליה כל פיצ’ר שמזומן לכם. תנו לתמונה לדבר בעד עצמה בלי יותר מדי “עבודת בימוי”.

העבירו עדכונים על האינסטגרם בפייסבוק

כידוע ממשק האינסטגרם מאשר העלאה אוטומטית של תמונות גם לפייסבוק. מדי פעם חשוב להשתמש בפונקציה הזו. כך תוכלו ליידע את החברים שלכם ברשת החברתית שיש לכם גם חשבון אינסטגרם, ולהגיע לקהל חדש שיוכל להפוך גם לעוקב הדף העסקי שלכם, חשבון על עדכון האינסטגרם כמו ניהול אינסטגרם עסקי, זה רק יעזור לכם המון בהמשך.

השתמשו בתגיות האשטאג ותקבלו עוד עוקבים

שימוש בהאשטאג (תגיות) בחשבון אינסטגרם עסקי שלכם,  יסייע לכם לחשוף את התמונות שלכם בפני קהל נוסף בארץ ובעולם. אפשר לתייג כל תמונה עד 30 תגיות ואין פשוט מזה. מקלידים בכיתוב של התמונה או בתגובה את הסימן  #, ואחר כך את הנושא בכל שפה שתבחרו. מי שיחפש את התגית באינסטגרם, והוא לא חייב להיות בין העוקבים שלך, יגיע לכל התמונות המסומנים בתגית זו, וסביר להניח שגם לתמונות בדף העסקי שלכם. זוהי דרך מעולה להרחיב את מעגל העוקבים.

צרו רעיונות בתמונות

כל הכוח של האינסטגרם זה בתמונות, אבל לא בסתם תמונות, אלא בכאלה שגונבות את העין ומרגשות. בשביל זה צריך קונספט, עין טובה, ניצול כלי העריכה והפילטרים אבל גם רעיון. אפשר לצלם כל דבר וכל פעם זה ייראה אחרת. אם מדובר במותג שלכם, תלכו הכי אקסטרים מבחינת רעיון. בעולם שבו הכול מושג בלחיצת כפתור, קשה לרגש את העוקבים אבל אתם חייבים לנסות. הטיפ של סוכנות דיגיטל זה לשלב תמונות המעניקות מידע לצד תמונות השראה שיזיזו משהו בחושים של העוקבים שלכם, ואז הם תמיד ימשיכו לעקוב אחריכם.

קיימו שיתוף פעולה עם עסקים אחרים

שיתוף פעולה של דף אינסטגרם עסקי שלכם, בהחלט יכול להועיל לכם, כאשר אתם תתנו במה בחשבון שלכם לעסקים בתחומים משלימים והם ייתנו לכם במה אצלם. זה עובד טוב. מלבד זאת אל תשכחו להכניס לחשבון אינסטגרם עסקי שלכם גם מידע חשוב כמו מבצעים, השקות, הזמנות לאירועים ועוד.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך