הקמת חנות וורדפרס – כל מה שרציתם לדעת

הקמת חנות וורדפרס

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

יש לכם מה למכור ברשת? זה הזמן לדעת הכול על הקמת חנות מקוונת באמצעות ה-WORDPRESS.
וורדפרס היא מערכת קוד פתוח לעיצוב ובנייה של כל סוגי האתרים, נחשבת כיום לאחת מהמערכות האידיאליות ביותר לצרכי עיצוב ובנייה של חנויות מקוונות היכולות לשמש אתכם למטרות מסחר אלקטרוני גם בסביבת המחשב הנייח וגם בסביבת המובייל. אז מהי מערכת וורדפרס ומהם היתרונות הנלווים לתהליך מקצועי של הקמת חנות ב-WOEDPRESS? על כך ועוד בעמוד שלפניכם.

מהי מערכת WORDPRESS ?

וורדפרס היא מערכת קוד פתוח שהחלה את דרכה בשנת 2003 ויועדה למטרות הקמתם של בלוגים ברשת האינטרנט. מערכת זו, בדומה לכל מערכת קוד פתוח אחרת, מבוססת על "חוכמת ההמונים", כאשר מאות אלפי מפתחי וורדפרס מסביב לעולם, שוקדים יום וליל על מנת לשכלל את המערכות לטובת אילו העושים בה שימוש. לקראת סוף העשור הראשון של המאה הנוכחית, מערכת ה-WORDPRESS החלה לבסס את עצמה כמערכת קוד פתוח פונקציונאלית המיועדת לצרכי הקמתם של אתרי אינטרנט מכל סוג, וכיום, אחד מכל שלושה אתרים (בממוצע) ברשת הוא אתר שהוקם ונבנה באמצעות המערכת.

הקמת אתר באמצעות WORDPRESS –  כל היתרונות

הקמתם של אתרי אינטרנט באמצעות ה-WORDPRESS זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת הודות למספר מאפיינים עיקריים וביניהם:

  • אתרים מבוססי מערכת דינמית לניהול תוכן – מערכות לניהול תוכן מאפשרות לבעלי/מפעילי האתר לבצע מגוון רחב של עדכוני תוכן באתר באופן דינמי ומיידי וכל זאת מבלי להידרש לשינויי קוד וכדומה.
  • הליכי הקמה מהירים באמצעות תבניות עיצוב מובנות – יחד עם זאת, לאילו מביניכם המעוניינים להבטיח לעצמם אתר אינטרנט בעל עיצובי ייחודי, ניתן לעשות שימוש בתבניות עיצוב בהתאמה אישית.
  • תוספי וורדפרס – תוספים אלו הם למעשה היתרון המובהק של אתרי וורדפרס והם כוללים מאות תוספים המיועדים לצרכי עדכון האתר והתאמתו לכל מטרה נדרשת, החל מתוספי וורדפרס המיועדים לצרכי התאמה רספונסיבית של האתר לסביבת המובייל, דרך תוספי וורדפרס המיועדים לצרכי קידום אורגני של האתר ועד לתוספי וורדפרס המשמשים לצרכי שדרוג מערכות האבטחה באתר, מיטוב הצפייה בגלריית תמונות ו/או וידאו המופיעה באתר, הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות ומטרות נוספות.
  • תמיכה מלאה בעברית – באמצעות וורדפרס ניתן לבנות אתרים שלמים עם אלפי תכנים בשפה העברית, כאשר גם עדכוני המערכת (תוספי וורדפרס) מתעדכנים באופן מיידי לשפה העברית.

אם כך, מהם היתרונות הנלווים להקמת חנות וורדפרס?

הקמת חנות וורדפרס תאפשר לכם ליהנות מחנות וירטואלית דינמית הניתנת לעדכון מיידי באמצעות מערכת ניהול תוכן והטמעתם של תוספי וורדפרס נדרשים בכל רגע נתון, וזאת בנוסף ליתרון הנובע מהליך הקמה מהיר יחסי של חנות המכירות המקוונת באמצעות תבניות עיצוב מובנות ו/או במסגרת הליכי עיצוב בהתאמה אישית.

מערכות הניהול של חנויות מקוונות אשר נבנו ב-וורדפרס, הן מערכות ניהול מתקדמות המאפשרות לבעלי/מפעילי האתר, ליהנות ממגוון רחב של שימושים ולמעשה היא חולשת על כל ההיבטים הנחוצים לצרכי תפעול חנויות מקוונות ברשת, החל מעדכון מיידי של מוצרים/שירותים, דרך ניהול מלאי וניהול מערכות סליקה ועד להנפקת דו"חות סטטיסטיים היכולים לשמש אתכם לכל מטרה שיווקית נדרשת לצרכי קידום, שיווק ופרסום האתר ברחבי הרשת.

הקמת חנות וורדפרס – שלב אחר שלב

הקמת חנות וורדפרס היא תהליך עבודה מקצועי המורכב ממספר שלבים באמצעותם תוכלו להבטיח לעצמכם חנות מקוונת שיודעת "לתת עבודה", וביניהם:

  1. שלב אפיון מקדים להקמת חנות וורדפרס – שלב מקדים להליך הפיתוח במסגרתו קיימת חשיבות לבדיקת סביבת התחרות הצפויה לכם ברשת ואפיון מדויק ביותר של קהלי היעד והמטרה הרלוונטיים עבורכם.
  2. שלב העיצוב – עם סיום שלב האפיון ובהתאם לממצאים השונים בנוגע לסביבת התחרות ופילוח קהלי היעד הרלוונטיים, ניתן להתחיל בשלב העיצוב במהלכו מושם דגש על עקרונות חוויית המשתמש (UE) באתר.
  3. שלב הפיתוח – במקביל לעיצוב האתר, מתבצע גם שלב הפיתוח במסגרתו מוטמעים באתר תוספי וורדפרס המיועדים בין היתר לצרכי תפעול החנות המקוונת ברמה היומיומית.

לאחר הקמת האתר, תדרשו להקדיש זמן ומשאבים לצרכי קידומו ברשת באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל ופעילות דינמית ברשתות החברתיות השונות. קידום מקצועי של האתר מומלץ שייעשה באמצעות חברה או סוכנות דיגיטל העוסקות ומתמחות בנושא הקידום או בכלל ובתחום קידום אתרי וורדפרס בפרט.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך