כל מה שצריך וחשוב לדעת על קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

גוגל, מנוע החיפוש המוביל ביותר ברשת הוא גם האתר הנצפה ביותר בעולם מדי יום, וככזה, גוגל מהווה את זירת הפרסום האופטימאלית ביותר עבור כל סוגי העסקים. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי על קידום ממומן בגוגל.

מה זה קידום ממומן בגוגל?

קידום ממומן בגוגל היא שיטת פרסום המאפשרת לכם לחשוף את מודעות הפרסום הטקסטואליות או הויזואליות שלכם במנוע ורשת החיפוש של גוגל. שיטה זו ידועה גם בשם: PAY PER CLICK (PPC) וזאת לנוכח העובדה שהתשלום בגין הפרסום מתבצע על פי מספר הקליקים שבוצעו בפועל על גבי מודעת הפרסום ו/או בהתאם למספר החשיפות למודעה. הקלקה על גבי מודעת הפרסום הממומנת המופיעה בדף התוצאות הראשון בגוגל (בהתאם למילות המפתח שהגדרתם) תעביר את הגולש/ת לאתר הבית שלכם או לדף אינטרנט ייעודי (דף נחיתה) אותו הקמתם במיוחד עבור הפעילות.

יתרונות הפרסום בגוגל

שיטת הקידום הממומן בגוגל, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר:

  • מערכת פרסום מובנית – מערכת הפרסום של גוגל ידועה בשם ADWORDS והיא משלבת בתוכה מגוון רחב של כלים מעשיים באמצעותם ניתן לבנות קמפיין מודעות פרסום בגוגל.
  • חשיפת המודעה לקהלי יעד רלוונטיים בזמן אמת – מודעת הפרסום הטקסטואלית ו/או הויזואלית אותה תבחרו להציג במסגרת הקמפיין, תיחשף לעיניהם של גולשים המבצעים פעולת חיפוש בגוגל באמצעות מילים או ביטויים הקשורים למילות וביטוי המפתח אותם הגדרתם מראש.
  • יכולת מקסימאלית לניהול התקציב – הפעילות השיווקית באמצעות מערכת הפרסום המובנית של גוגל, מאפשרת לכם בין היתר להגדיר את מסגרת התקציב הרצויה לכם עבור כל יום פעילות או עבור כל הקלקה על גבי מודעת הפרסום שלכם.

וזאת לצד יתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי באמצעות ניתוח דו"חות סטטיסטיים המסופקים לכם על ידי מערכת הפרסום של גוגל ה-ADWORDS.

קידום ממומן באופן עצמאי או באמצעות אנשי מקצוע – מה עדיף?

ניהול קמפיין ממומן בגוגל מתאפשר גם באופן עצמאי על ידי המפרסם עצמו וגם באמצעות שירות מקצועי של מומחי קידום בגוגל. ברוב המקרים, מומלץ לנהל את הקמפיין באמצעות סוכנות דיגיטל המתמחה בתחום הקידום בכלל והקידום הממומן בגוגל בפרט, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם פעילות קידום ממוקדת מטרה תוך ניצול מיטבי של המשאבים המרכזיים העומדים לרשותכם: זמן וכסף.

מהם השירותים המוצעים לכם על ידי מומחי קידום ממומן?

ניהול קמפיין מודעות ממומנות בגוגל באמצעות מומחי קידום ממומן בגוגל, יאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים הכוללים בין היתר:

  • הקמת תשתית ראויה לצרכי הפעילות הממומנת בגוגל באמצעות שירותי אופטימיזציה לאתר האינטרנט אליו תרצו להפנות את הגולשים ו/או באמצעות הקמת דף נחיתה.
  • מחקר מקדים לאיתור מילות וביטוי מפתח הרלוונטיים לאופי וסוג השירותים/מוצרים אותם אתם מעוניינים לקדם בגוגל
  • פילוח מקיף של קהלי היעד הרלוונטיים לגביכם
  • ניסוח מודעות טקסטואליות ו/או עיצוב מודעות ויזואליות לצרכי ניהול הפעילות הממומנת בגוגל
  • ניהול הקמפיין באופן דינמי תוך התייחסות נקודתית בכל רגע נתון לתוצאות הקמפיין על פי הנתונים הסטטיסטיים המונפקים באמצעות מערכת הפרסום של גוגל

וזאת לצד שירותי REMARKETING המיועדים למטרות "מעקב" אחר גולשים שכבר ביקרו ביצעו הקלקה על גבי מודעת הפרסום הממומנת שלכם והגיעו לאתר הבית או לדף הנחיתה.

קידום ממומן בגוגל – מהי מטרת הפעילות?

שיטת הקידום הממומן בגוגל, נועדה להשגת מטרות שונות אותן ניתן להגדיר מראש לפני ו/או במהלך הפעילות (תוך כדי ביצוע התאמות על פי תוצאות הקמפיין). בין יתר המטרות העיקריות אותן ניתן להשיג באמצעות הפעילות הממומנת בגוגל תוכלו למצוא: קידום אתר הבית תוך הגדלת תנועת הגולשים לאתר, שיפור אחוזי ההמרה בין מספר הגולשים המבקרים באתר לבין מספר הגולשים המצבעים פעילות כזו או אחרת המקדמת מכירה בתוך האתר, חשיפת מוצרים ושירותים חדשים הרלוונטיים לקהלי המטרה שהגדרתם מראש ומטרות שיווקיות נוספות.

ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל באמצעות סוכנות דיגיטל מובילה בתחום הקידום, יאפשר גם לכם להגדיר את מטרות הפעילות ולייעל את הפעילות הנחוצה לכם לצורך השגת המטרות השונות. כפועל יוצא מכך, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם לשכור את שירותיו של מומחה קידום PPC.

תמיד טוב לשתף.

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
וואטסאפ
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך