אינסטגרם עסקי – ערוץ הפרסום שלכם!

אינסטגרם עסקי

פתיחת חשבון אינסטגרם עסקי היא מאוד פשוטה. נרשמים לחשבון, מורידים את האפליקציה. מומלץ שהשם של החשבון יהיה כשמו של הדף העסקי בפייסבוק ובטוויטר. מוסיפים תמונת פרופיל רלבנטית, לוגו של החברה או כל סימן אחר שמזוהה אתכם. כמובן שיש צורך לקשר בין הפרופיל שלכם באינסטגרם לבין האתר הראשי שלכם לבין החשבון בפייסבוק. חשוב מאוד להציג נכון את הפרופיל שלכם. מלבד תמונת פרופיל ולוגו אם יש לכם, כאשר מדובר בעסק חשוב מאוד לפרט בצורה נכונה מי אתם ומה אתם. אם אתם לא יודעים לעשות את זה בעצמכם, תנו לקופירייטר לנסח לכם פרופיל מעניין.

באינסטגרם היום יש בלוג לעסקים בו אפשר לעיין בכל מיני נושאים הקשורים לייעוץ עסקי, ניהול נכון ועוד. אינסטגרם מכניסה לשם דוגמאות על ממשק המשתמשים שלה וניוז. 

אינסטגרם עסקי- איך מפרסמים תמונות שוות?

המטרה המרכזית של האינסטגרם זה לשתף תמונות. כמו שאתם יודעים יש תמונות ויש סתם תמונות. זאת אומרת העובדה שלכל אחד יש היום פלפון עם מצלמה, עוד לא הופך אותו לצלם. תמונה חייבת להיות מאוד מעניינת ומאוד מגמתית. אם אתם למשל חברה שמייצרת ירק מהטבע, אתם לא חייבים לצלם ירק בשקית פלסטיק אטומה, אתם יכולים לצלם את הבזיליקום שלכם בדיוק כשאיזה פרפר צבעוני נח על העלים שלו. זה לא יותר מעניין? תשאלו את עצמכם על מה הייתם מסתכלים קודם. על ירק עם פרפר או על שקית אטומה של ירק?

אנחנו יודעים את התשובה, אבל אתם צריכים לשאול את עצמכם את השאלות ששאלנו כרגע. לא מפרסמים תמונות שאין מאחוריהן שום רעיון. מנסים להיות יצירתיים ואם אתם לא יודעים לעשות את זה, שכרו את שירותיו של צלם מקצועי. התמונות שלכם באינסטגרם זה השיווק של העסק שלכם.

כמה עוקבים יש לכם בחשבון אינסטגרם עסקי?

אינסטגרם עסקי שלכם נועד ללקוחות שלכם. גם אלה שקיימים וגם לקוחות פוטנציאליים. אז תגיעו אליהם. ככל שהפרסום שלכם יהיה יותר מעניין ויקבל יותר תשומת לב, ככה יהיו לכם יותר עוקבים שיקשרו בין החשבון לאתר, יגלשו בו ויקבלו יותר מידע על העסק או עליכם.

מומלץ להשתמש בהאש טאג, וכן ליצור מעורבות עם הרשת החברתית באמצעות מעקב אחרי עוקבים אחרים וקישור לתמונות שהם מפרסמים.

בנוסף העלו סרטוני וידיאו קצרים לא יותר מ-15 שניות. גם את זה צריך לעשות מעניין. חשבו על רעיונות או שכרו את שירותו של צלם וידיאו. גם התמונות וגם הוידיאו חייבים להיות הכי מקצועיים שיש. 

כדי ליצור קישורים בין פלטפורמות שונות אגב יידוע הגולשים בבלוג או באתר שלכם הטמיעו את חשבון האינסטגרם בתוכם. עבור אתרי וורדפרס יש למשל תוסף שיכול להטמיע את חשבון האינסטגרם ולהציג אותו באתר.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך