בניית אתרים – כל מה שצריך לדעת

בניית אתרים

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

כל עסק צריך אתר אינטרנט, משום שכל עסק צריך לקוחות. אם תנהלו עסק ללא אתר אינטרנט, מרבית הלקוחות לא יגיעו אליכם, משום שהמון רכישות והזמנות מתבצעות בעידן הדיגיטלי רק ברשת. כאשר הם מחפשים שירות או מוצר, רוב האנשים ניגשים ישר לחיפוש באינטרנט, הסיבה לכך היא שאין יותר קל ופשוט מזה, במקום לחפש המלצות ממכרים או להרים טלפון לעסקים שונים, חיפוש קצר באינטרנט מגלה להם עולם ומלואו של שירותים, עסקים, בעלי מקצוע ומוצרים.

יחד עם זאת, ברשת אלפי עסקים מה שמאפשר ללקוחות לבצע השוואת מחירים, ולבחור את השירות או העסק המתאימים ביותר להם, ולכן עסק חכם ירצה להתבלט. על מנת לעשות זאת, כדאי לו להשתמש בשירות בניית אתרים. עוד קודם לכן, תהליך הקמת אתר אינטרנט יכול להיות ארוך ומסובך, במיוחד לבעל עסק שאין לו שום ניסיון מקצועי ברשת, ומעבר לחזון האישי שלו, ישנם המון פרטים טכניים שנמצאים מאחורי הקלעים של הקמת אתר, שרק שירות בניית אתרים יוכל לפתור.

שלבים בהקמת אתר אינטרנט

לכל אתר יש את המטרה שלו, וזה דבר שאתם, בעלי העסק קובעים. אך להקמת אתר חדש מאפס יש מרכיבים שונים. שלב חשוב במיוחד הוא העיצוב של אתר. למשל, דף הנחיתה שלו והאופי שלו, צבעים, פונטים, תמונות, הם כולם דברים שנקבעים לפי מהות העסק. בנוסף, ישנם סוגים רבים ומגוונים של אתרים. אתר של עסק יכול להיות חנות, או בכלל תיק עבודות. אתר יכול לשמש כמשווק מצוין לעסק שלכם, או לייצג אתכם וליצור לעסק שלכם תדמית מרשימה.

לא רק העיצוב קובע אם אתר ישרת אתכם או לא, אלא גם הבנייה עצמה, תכנות האתר על כל מרכיביו והפיכתו לנגיש, נוח ועובד. זאת על מנת להקל ראשית על קהל הלקוחות שלכם, אך בעיקר גם עליכם, על מנת שתוכלו לגשת אל האתר שלכם ולעדכן אותו בעצמכם. את הידע והשירות הטכניים והמקצועיים האלו חברת בניית אתרים תוכל לספק לכם. 

כתובת האתר – כרטיס הביקור שלכם

שירות נוסף חשוב ומשמעותי הוא בחירת דומיין לאתר האינטרנט שלכם. דומיין הוא למעשה כתובת האתר שלכם, (למשל, youraddress.com), ויש שיאמרו מעין כרטיס הביקור הראשוני שלכם. כתובת האתר צריכה להיות נקייה, נגישה וברורה, אך גם קליטה וזכירה. אתר ועסק רציניים יהיו צריכים כתובת מכובדת, אך אתר ועסק שפונים לקהלים צעירים אולי ירצו כתובת קורצת וקלילה. מרכיב חשוב בבחירת הכתובת הוא גם האמינות שלה, משום שמרבית קהל הלקוחות בעידן הדיגיטלי יודע לזהות כתובות אתר חשודות ולוותר עליהן מראש, עוד לפני שנכנס לאתר. 

לאחר שבוחרים דומיין, יש לבחור את המקום הנכון לרכוש אותו, שירות בניית אתרים אצל חברה מתאימה יסייע לכם גם בבחירת דומיין וגם ברכישתו. 

אתר שעונה על כל הצרכים

אתם בטח שואלים את עצמכם, איך מצליחים להקים אתר שיענה על הצרכים של העסק שלי, אך שיהיה נגיש לקהל לקוחות מגוון ורחב? אתר שיזמין לקוחות חדשים, ובו זמנית ישמר לקוחות ישנים? אתר שיבלוט מעל לכל האתרים האחרים של עסקים דומים? 

אתם בדרך להקמת עסק חדש וצריכים אתר שיעזור לכם להתקדם במעלה הסולם, או שאתם רוצים לשווק מחדש עסק וותיק וצריכים אתר שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. יש לכם צורך חשוב לעסק שלכם, שאף שירות להקמת אתרים בחינם לא עונה עליו. אתם מחפשים שירות אנושי, אישי והסבר על כל שלב ושלב. כל אלו הם דברים שחברת סוכנות דיגיטל המתמחה בבניית אתרים תענה עליהם, ולא רק.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך