בניית אתר וורדפרס – המדריך המלא!

בניית אתר וורדפרס

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

כאשר מדובר באתרים, צריך לדבר על טכנולוגיה אבל כזו שמיושמת בשיא הפשטות ובגובה העיניים. לא גוגל ולא הגולשים ולא שרתי האחסון צריכים חיים קשים. אין ספק שפיתוח של מערכת לניהול תוכן נוחה וידידותית לסביבה, זה בדיוק מה שחיפשו כל חברות בניית האתרים ובזה אחר זה החלו להשתמש ואף להמליץ  על וורדפרס.

פירוש המילים וורדפרס הוא מכבסת מילים, ולמערכת הזו כמה יתרונות בולטים:

 • מערכת של בניית אתר וורדפרס היא עם קוד פתוח. בעלי האתרים לא תלויים בחברת אחזקה ולכן גם חוסכים כסף. הם או איש התוכן שלהם, יכולים להיכנס לאתר בכל עת שיחפצו, להוריד ולהוסיף תמונות ותכנים וכל זה בפשטות ובקלי קלות.
 • יש למערכת ניהול התוכן וורדפרס תמיכה מלאה בעברית
 • יש לה הרבה תבניות ועיצובים נתמכים בעברית, וגם כאלה שנוצרו עבור אתרים ישראלים כמו למשל התבניות של פוג'ו.
 • יש לוורדפרס כל כך הרבה תוספים , כמעט לכל דבר שרוצים לעשות באתר ולא צריכים להיות מתכנתים בשביל זה. זה גמיש, נגיש ומגוון.
 • זוהי מערכת טובה מאוד לקידום אורגני, וגוגל אוהב אותה.
 • אם תוכנת הניהול של שרת האתר שלכם תומכת בהתקנה בקליק, ככה תתקינו את וורדפרס.
 • זוהי מערכת ניהול תוכן מעולה לחנויות שכל הזמן מורידות ומוסיפות חומרים, תמונות ומעדכנות מבצעים וכו'.

גוגל אוהב אתרי וורדפרס

חברות בניית אתרים יוכלו לספר לכם כמה זה נוח לבנות אתר המבוסס על מערכת ניהול תוכן של וורדפרס, אבל גם מקדמי האתרים, אלה שבפועל מנסים לקדם אתרים, מבחינים בוודאות ביתרונות שיש למערכת ניהול התוכן הזו אצל גוגל. אז מה הפך אותה למערכת המושלמת לקידום?

 • תוספים שיש לוורדפרס ומסייעים לפשט פעולות של קידום אתרים. הם מאפשרים התאמה של כל פוסט או עמוד למנועי החיפוש, וגם את מידת ההתאמה של הטקסטים למילות המפתח.
 • תוספים שבודקים את פוטנציאל מילות מפתח או ביטויים ברמה של קידום.
 • תוספים שמאפשרים שליטה בהרשאות של מנועי החיפוש וגוגל לסריקת דפים.
 • תוספים של בניית מפת אתר, הגדרת כתובות קנוניות ועוד.

בניית אתר וורדפרס עם מדיה עשירה

סוכנות דיגיטל מקצועית יודעת שאתרים המכילים תמונות, קטעי וידאו ואינפוגרפיקות מגיעים לתוצאות טובות יותר בתהליך הקידום שכן החומרים הויזואלים מספקים מידע נוסף ובעל ערך עבור הגולשים וחווית משתמש.  בניית אתר וורדפרס מאפשר הוספה של כל מדיה בצורה פשוטה ונוחה, עם כותרות, תיאור וטקסט עבור כל מדיה, וגם אופטימיזציה לתמונות. בנוסך יש בוורדפרס תוספות לניהול תמונות וביצוע אופטימיזציה אפילו למשקל של התמונות, וכמובן שגם לחוויית המשתמש יש השפעה על קידום האתר. כל האפשרויות הללו גורמות לאתר "למצוא חן" בעיני גוגל ולכן הוא מקדם אתרי וורדפרס יותר מאשר ככל מותג מערכת ניהול תוכן מתחרה.

חנות על בסיס מערכת וורדפרס

בניית אתר וורדפרס שהנו חנות וירטואלית, יכול לנצל בצורה מאוד יעילה את אפשרויות הקוד הפתוח של המערכת, ועדכון האתר. כאשר מדובר בחנות, יש כל הזמן שינויים במלאי של החנות ובמוצרים ולכן מערכת שיש לה קוד פתוח, שניתן להיכנס אליה לבד כל הזמן ולשנות בה דברים, חוסכת את הצורך בתשלום לחברת תחזוקה של אתרים וכל מי שיש לו חנות על בסיס וורדפרס, יכול לעשות את זה לבד וגם לשלוט באתר שלו בצורה בלעדית.

תמיד טוב לשתף.

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
וואטסאפ
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך