בניית אתר תדמית בהתאמה אישית

בניית אתר תדמית

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

כמו שלבני אדם יש תדמית, כך גם לעסק או חברה. את התדמית יוצרים בעזרת שורה של פעולות הקשורות במעשים אבל גם בנראות. זה בדיוק כמו בניית אתר תדמית. יש לו מעטפת שצריכה להיות מספיק תדמיתית עבורכם, וצריך לבנות את האתר באופן שממשיך את התדמית, יחד אתם במארז של אתר אחד שאמור לייצר לכם את התדמית הרצויה לכם. תדמית זה האופן בו אתם תופסים תופסים את עצמכם אבל גם איך שהסביבה תוספת אתכם. אם אתם דואגים לתדמית שלכם ובונים אותה נכון, בסופו של דבר היא תהיה מה שרציתם שיחשבו עליכם. אותו דבר זה עם אתרים. הבנייה והעיצוב של האתר, צריכים לייצג ולגלם את התדמית והמסרים שאתם רוצים להעביר לגולשים שלכם.

מי צריך אתר תדמיתי?

תדמית יש לכל בעל מקצוע בין אם זה עורך דין ובין אם זה שרברב. תדמית זה מה שחושבים עליך הלקוחות שלך וזה מורכב מהיחס שאתה מעניק להם, וגם מרמת השירות שאתה נותן, היעד וההשכלה שמובילים לזה ובעצם כל מה שאתה מציע להם באמצעות המקצוע שלך. תדמית ההיא העניין שבגללו אנשים מעדיפים איש מקצוע אחד על פניו של אחר. תדמית רעה שדבקה בבעל מקצוע כלשהו, עלולה בהחלט לגרום לו נזק עד כדי כך שהוא יאבד לקוחות ולא יצליח להקים חדשים. התדמית שלנו נבנית מתוך המעשים והפעולות שלנו, והיא מחייבת אותנו להיות בלי יושרה ואמינות, אחרת לא נוכל להצליח במה שאנחנו עושים. בניית אתר תדמית מתמקדת ביתרונות של בעל המקצוע, כדי למנף את התדמית שלו.

אתר תדמית מותאם אישית

סוכנות דיגיטל שעוסקת בבניית ועיצוב אתרי תדמית אומרת כי בניית אתר תדמית בלעדי ומותאם, היא האופציה האופטימלית עבור מי שרוצה להתמתג ולבדל את עצמו בנישה שלו. מדובר על בנייה של אתר ייחודי מההתחלה ועד הסוף, שאין שני לו ברשת, הוא רחוק מעיצוב האתרים של המתחרים והוא מציע משהו חדשני ואחר. באתר כזה ניתן לצקת את התדמית לתוך אתר המעוצב ברוח המותג, שיחזק אותו ויעביר את המסרים שלו, תוך יישום חווית משתמש, טכנולוגיות מתקדמות ועניין שישאיר את הגולשים. אין ספק שתדמית של כל עסק חשובה לו לצורך שימור לקוחות וקבלת לקוחות חדשים. יש קשר ישיר בין הצלחה ותדמית וזה בדיוק תפקידו של כל אתר.

מהי מידת התדמית שלכם?

יש אנשים שעוברים ליד חנות מעוצבת ומרשימה, אבל הם לא מעזים להיכנס אליה, כי היא עושה רושם שהיא יקרה מאוד. לפעמים זה נכון והיא באמת יקרה, ולפעמים זהו רק רושם מוטעה. אם זה כך, יש פה מחדל בבניית התדמית, משום שהתדמית היקרה מבריחה לקוחות ולא לכך התכוון המשורר.

בניית אתר תדמית, צריך גם לענות על השאלה הזאת. הוא צריך להיות מותאם לתדמית שרוצים לייצר, לא פחות ולא יותר, אלא בדיוק. הוא לא צריך לשדר יקר אם רוצים זול, והוא לא צריך לשדר פשוט אם הוא יוקרתי. את התדמית הזו משיגים בעיצוב ובניית האתר. זה מתחיל מסוג הפונט והגודל שלו, מהעיצוב הכללי והצבעים ומה בעצם האתר משדר. מעצבי אתרים יודעים איך לייצר מסרים בגרפיקה וזה בדיוק מה שהם ירצו לשמוע מכם. את המסרים הללו הם יתרגמו לצבעים באתר, לתמונות וכמובן גם לתוכן. כל אלה יחד אמורים לעשות את הרושם הנכון על מי שגולש באתר ואף לגרום לו להתחבר לכך מיד.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך