הקמת אתר חנות וורדפרס בהתאמה מלאה למובייל

הקמת אתר וורדפרס

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

וורדפרס זוהי מערכת ניהול התוכן הכי פופולרית בעולם, ויש הרבה מאוד אתרי חנויות מצליחים מאוד המבוססים עליה. מערכת ניהול תוכן וורדפרס היא מערכת שעובדת עם קוד פתוח. המשמעות של זה היא, שבעל האתר חנות לא חייב חברת תחזוקה כדי לנהל את החנות הזו מבחינת תוכן (ותוכן של חנות כל הזמן משתנה). לכן בגלל הדרישות לשינויים כל הזמן, כל אחד יכול בפשטות ובקלי קלות, להכניס טקסטים ותמונות, להוריד, להוסיף דפים ומוצרים וכל מה שדרוש כדי שהאתר יהיה מעודכן. בניית אתר חנות וורדפרס גורם לבעלי אתרי החנויות לחיסכון כספי, מעבר לתכונות של מערכת הניהול שמאפשרות הקמת אתר ברור, מסודר מבחינת טקסטים ומאוד ידידותי לגולשים.

טכנולוגיה פשוטה זה טוב לחנות ברשת

לחנות וירטואלית גולשים אלפי אנשים, במטרה לעשות שופינג. אם מערכת המכירה של החנות און ליין, קשה לתפעול, לא מובנת ולא זורמת, הסיכוי שאנשים יקנו בחנות הזאת משהו שואף לאפס. חשוב לציין כי העולם הדיגיטלי, לימד אותנו למהר ולהיות עם אפס יכולת דחיית סיפוקים. זה העולם הדיגיטלי בו אנו חיים. הכול אינסטנט. בלחיצת כפתור קונים מקררים וטלוויזיה (וגם רכבים ודירות), עושים עסקים ומאמינים לאלוהי האינטרנט. כמצב בו רמת האבטחה של אתרים כל כך גבוהה, אנשים כבר מאמינים לרשת, לא פוחדים להשאיר פרטים של כרטיסי אשראי ומול נתוני המכירה של אי ביי ועלי אקספרס, אפשר רק להבין כמה כסף יכולים בעלי עסקים לעשות ברשת ובקלי קלות.

בניית אתרים לחנויות בדגש על בניית חנות וורדפרס, מבטיחה חווית קנייה ונוחות לקונים. מערכת ניהול התוכן הזו נוחה לגולשים, נוחה למי שמתחזק את האתר ונוחה לכולם. נוחות וידידותיות למשתמש זו מילת מפתח בכל הקשור לעולם הדיגיטלי המהיר וחסר הסבלנות, וכאשר האתר עולה מהר, מדבר ברור ומוכר לך ברור- אתה קונה.

יתרונות הקמת חנות וורדפרס ברשת

  • מערכת מבוססת קוד פתוח. בעלי החנות בשליטה מלאה על הנכס הדיגיטלי שלו.
  • לוורדפרס יש מגוון רחב של תוספים הן לעיצוב והן לקידום שמייעלים מאוד את העבודה עם אתר חנות מבוסס וורדפרס.
  • מחיר הקמת חנות וורדפרס זול יותר מעלויות של חנויות אחרות.
  • זו יכולה להיות חנות וורדפרס ל-1000 מוצרים ולמיליון מוצרים. עם וורדפרס אין הגבלה על כמות המוצרים שיכולים להיות בחנות ברשת.
  • היא כל כך  פשוטה שזה גאוני. ממשק הניהול שלה משמש מודל לחיקוי.
  • בניית חנות כזו, יכולה לכלול ניהול מבצעים, קופונים ועוד.
  • כל הזמן אפשר להוסיף קטגוריות.
  • אתרי וורדפרס אם זה חנות או בכלל, הם בעלי רמת האבטחה הכי גבוהה הקיימת.
  • לוורדפרס יש מגוון מאוד רחב של תבניות לאתרי חנות. איכותיות, יפות וכאלה שגם יכולות לעבור התאמה אישית ממש.
  • בניית חנות אתר וורדפרס מאפשרת כל מיני צורות גבייה של תשלום.

וורדפרס- מכבסת הכסף שלכם

פירוש הביטוי וורדפרס הוא מכבסת מילים, אבל לנוכח כל היתרונות המוכחים של המערכת הזו, היא כבר מזמן הפכה למכבסת כסף למי שבחר להקים חנות על בסיס המערכת הזו אצל סוכנות דיגיטל מקצועית ומנוסה. הניהול קל, השינויים נעשים בפשטות ובלי שום מאמץ. החנות כל הזמן מעודכנת, קל מאוד לשנות בה דברים וכל אלה גם מגיעים לגולש שפוגש חנות מאוד נגישה, מאוד ידידותית כמעט כמו במציאות.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך