יועץ נגישות לאתר – מה זה אומר?

יועץ נגישות

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מאז שהאינטרנט רק פרץ לחיינו ושינה אותם, הוא עבר לא מעט שינויים שניתן לראות אותם בכל הרבדים ברשת. אין ספק שבשנים האחרונות הדבר הכי חם שיש זו השאלה של הנגשת האתרים לנכים, וזה אומר שגם אנשים עם בעיות ראייה ברמות כאלה ואחרות יוכלו, בסופו של דבר, לעשות שימוש באתר. ניתן לראות כיצד בעבר, כאשר האופציה של יצירת אתר שמתאים לא רק למחשב אלא גם לנייד התחילה לתפוס תאוצה, הרי שמהר מאוד כל בעלי האתרים בחרו להשקיע בכך. כיום אנחנו רואים שנושא הנגשת האתרים חשוב כמעט עבור כל מי שיש לו אתר, אז למה שלא תתעמקו בנושא הזה גם אתם? יועץ נגישות הוא האדם שיוכל לעזור לכם להחליט איך לבצע את המשימה, שכן למרות שאתם יכולים לקרוא אינספור מאמרים בנושא, כלל לא בטוח שכדאי יהיה לעשות זאת לבד. יש לא מעט דרכים שבעזרתן אפשר יהיה להנגיש את האתר שלכם, אך לא כל הדרכים מספיק משוכללות וטובות. אל תשכחו שבסופו של דבר מה שחשוב זה ליצור חוויית משתמש כמה שיותר נוחה וטובה ולכן, אם אתם יכולים לפנות אל יועץ נגישות שחי ונושם את התחום הזה כבר לא מעט שנים, מה פתאום שתוותרו על כך?

מהם הפרטים שכדאי לקחת בחשבון כשרוצים להנגיש אתר? 

כל יועץ נגישות שאליו תפנו ירצה לראות את האתר שלכם ולהבין במה מדובר. העניין הוא שאומנם יש דברים שתמיד חוזרים על עצמם בין האתרים השונים שנרצה להנגיש, אך מצד שני, יש גם דברים ייחודיים שיכולים להתאים לאתרים מסוימים ולהיות פחות רלוונטיים לאתרים אחרים. באופן כללי אנחנו נראה שיש צורך לשים לב לפרטים כמו:

  • הצגת תיאור לתמונות 
  • חווית המשתמש 
  • ניווט בעזרת המקלדת 
  • צבעים שונים שמאפשרים לשנות את הניגודיות של הצבעים באתר לגלישה נוחה יותר
  • עיצוב האתר בצורה נוחה יותר 
  • טיפול בכותרות, בתוכן ועוד 

 

חשוב להבין שאם אתם כבר משקיעים בנושא הזה ורוצים שלכל גולש יהיה נוח להשתמש באתר שלכם, כדאי שתעשו את זה בצורה רצינית ונכונה. לכן, למרות שתמיד יעלה לכם כסף לפנות אל יועץ נגישות רציני, זה עדיין לא משהו שכדאי לוותר עליו.

חברה מובילה לנגישות 

מתלבטים אל מי לפנות? לא בטוחים שאתם בוחרים את היועצים הכי טובים שיש? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. יש היום כל כך הרבה מומחים שעובדים בתחום הזה, עד כי הבחירה ביניהם לא פשוטה. זו הסיבה שבגללה כדאי לבדוק שבע עיניים אל מי אתם מתקשרים, כי אם יש משהו בטוח, זה שאם אתם כבר משקיעים בעניין הזה, התוצאה חייבת להיות מוצלחת. לכן סוכנות דיגיטל היא הכתובת הכי טובה שיש, כי אם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שכאן יידעו לשאול אתכם את השאלות הנכונות. במקום כמו סוכנות דיגיטל עובדים אנשי מקצוע שחיים ונושמים את עולם הנגישות אונליין מאז שהוא קיים, כך שכאן תוכלו להיות בטוחים שיעשו עבורכם את העבודה הכי טובה שיש. זה לא משנה כמה אנשים באמת ישתמשו בסופו של דבר בפונקציית הנגשת האתר שלכם, כי מה שחשוב באמת זה שהפונקציה הזאת תהיה קיימת. זה מעיד הרבה דברים על העסק שאתם מנהלים ועל ההתנהלות הכללית שלכם, ואתם יכולים להיות בטוחים שזה נתון שחשוב מאוד מבחינת הגולשים המודרניים. לא מדובר על השקעה כלכלית גדולה מידי ולכן בהחלט יש טעם לחשוב על כך בחיוב ולהחליט מתי אתם מתחילים להשקיע בעניין.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך