להגיע לעמוד התוצאות הראשון בגוגל עם קידום אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

היום קידום אתר וורדפרס בגוגל, מתגלה כמלאכה הרבה יותר מועילה מאשר אתרים הבנויים על פלטפורמה אחרת. יש המייחסים זאת לבהירות התוכנה, ליכולת של וורדפרס לבנות אתר מאוד ברור עם הקטגוריות הנכונות. גוגל אוהב אתרים ברורים.

קידום אתרים זה תחום שצובר תאוצה, מאז השקת גוגל. חדירתו של מנוע החיפוש הביאה לעלייה בכמות הגולשים ולעליית הפופולאריות של האינטרנט. גוגל רוצה להביא לפני כל גולש את התוצאות הכי רלבנטיות, בהתאם לשאילתות החיפוש שלהם. מטרת קידום האתרים היא להפוך את האתר לבולט ורלבנטי, חשוף ונגיש. הזחלנים של גוגל, סורקים את כל האתרים ברשת. מה שהם מנסים לבדוק זה, מה מידת הרלבנטיות של כל אתר לשאילתות של הגולשים. ככל שהאתר יהיה יותר רלבנטי, ככה הוא יזוז קדימה. אבל זה לא קורה רק בגלל רלבנטיות, זה קורה בגלל עוד פרמטרים. תפקידו של איש קידום אתר וורדפרס בגוגל, הוא לדאוג שהאתר יענה על הפרמטרים הללו, כדי שניתן יהיה לקדם אותו בגוגל.

 

מה זה אתר וורדפרס ולמה חשוב שיהיה לכם?

חשוב לדעת כי כ-30% מהאתרים בעולם, בנויים על מערכת ניהול תוכן וורדפרס. היתרון הכי גדול של האתרים הללו, הוא שהם בעלי קוד פתוח ובעליהם יכולים לתחזק אותם לבד. מלבד זאת יש להם יתרונות ידועים בכל הנושא של קידום אתר וורדפרס בגוגל. היום זה ידוע כי רוב החברות מעדיפות להקים אתרי וורדפרס, כי גוגל מעדיף ואוהב את האתרים האלה.

וורדפרס זו תוכנה קלה, פשוטה וברורה. אפשר להשתמש בהרבה תוספים שמשדרגים את הנראות של האתר, את הניווט ועוד פרמטרים שגוגל מחשיבה בתור פרמטרים לקידום. גם הגולשים אוהבים את האתרים הללו. קל לנווט בהם, קל להתמצא בהם וכל אתר רביעי היום בעולם נבנה על התוכנה הזו.

מקדמי אתרים מודעים לתעדוף וורדפרס בתוצאות החיפוש של גוגל. יותר נוח להם לקדם אתרים לדירוגים גבוהים בגוגל עם אתרי וורדפרס. התוספים של אתרי וורדפרס, מאפשרים התאמה של כל עמוד ופוסט באופן פרטני עבור מנועי החיפוש. הם גם מאפשרים בחינה של התאמה לתוכן עם מילות המפתח הרלבנטיות ויש גם טיפים כיצד לשפר את הפוטנציאל של הדירוג.

התוספים הקיימים באתרי וורדפרס מאפשרים שליטה במנועי החיפוש ובגוגל. הם סורקים עמודים רבים, כדי לסלק תוכן כפול ותוספי הדפים מאפשרים שליטה בתצוגה ושיתוף הפוסט בפייסבוק ובשאר הרשתות.

 

כשהאתר שלכם מתחיל להכניס לכם לידים!

 

המטרה של כל אתר, הוא להתקדם בגוגל למקומות ראשונים. האלגוריתם המתוחכם של גוגל סורק אתרים, עבור כל שאילתת חיפוש שמבצעים הגולשים. גוגל מדרג את האתרים לפי הרלבנטיות שהם מציגים נוכח שאילתות החיפוש. תכליתה של עבודת קידום אתרים או קידום אתר וורדפרס בגוגל, היא להפוך את האתר למקסימום רלבנטי עבור שאילתות חיפוש.

הדרך לגרום לזחלנים של גוגל להבין כי האתר רלבנטי מתבצע ע”י בניית מערך קישורים נכון לאתר ואופטימיזציה. זו האחרונה נוגעת לנושא של שיפור קוד האתר והתאמתו האופטימלית למנועי החיפוש.
מערך קישורים, מקשר את האתר לאתרים אחרים, עם נוכחות ברשת. הקישורים הם אלה שדואגים לשווק את האתר.

תהליך קידום האתרים הוא ארוך וכולל הרבה עבודה טכנית ושיווקית. הוא מתחיל במחקר של הזירה המקצועית בו מתמודד האתר. הבנת קהל היעד והגדרת היעדים. המחקר המקדים אמור לייצר את מילות המפתח הפופולאריות לאתר. יש היום כלים סטטיסטיים מאוד אמינים לבחינת מילות המפתח הפופולאריות.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך

דילוג לתוכן