לינקדאין עסקי – ככה מנהלים את הפרופיל בלינקדאין

לינקדאין עסקי

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

לינקדאין (LINKEDIN) היא רשת חברתית עסקית שהוקמה בשנת 2002 לצורך יצירת קשרים מקצועיים ועסקיים בין משתמשיה, כאשר מספר המשתמשים בה כיום חוצה את רף ה-750 מיליון איש מסביב לעולם. השימוש ב-לינקדאין מיועד בין היתר לאנשי עסקים, למעסיקים, למחפשי עבודה, ליזמים עסקיים, לעובדים בסקטורים מסוימים המעוניינים לייצר קשרים מקצועיים, למשפיעי דעת קהל בתחומם, לעובדי הייטק, לאנשי מכירות, לבעלי מקצועות חופשיים ולכל אדם המעוניין להעשיר את הידע והקשרים העסקיים שלו בתחום העסקי הרלוונטי לגביו. נכון להיום, רשומים בישראל כ- 1.9 מיליון איש בלינקדאין, מתוכם כ-40 אלף חבורות עסקיות, כאשר 45% ממשתמשי לינקדאין בישראל הם חבר'ה בעלי תואר אקדמי בטווח הגילים 25 ל-34.

אם כך, מהו לינקדאין עסקי?

לינקדאין עסקי הוא למעשה דף פרופיל אודות בית העסק אותו אתם מעוניינים לקדם ברשת החברתית, כאשר בניגוד לדף פרופיל אישי, דף לינקדאין עסקי הוא עמוד אינטרנט גלוי, ולכן, הוא מופיע בין היתר בחיפושים במנועי החיפוש של גוגל (בהתאם למילות החיפוש הרלוונטיות) ובאמצעותו ניתן ליישם מגוון רחב של פעולות שיווקיות ממומנות בתוך הרשת החברתית, ובכך, לחשוף את שירותי/מוצרי בית העסק לקהל לקוחות רלוונטי לגביו.

אפשרויות הפרסום הממומנות ב-לינקדאין

פרסום ושיווק ממומן בלינקדאין באמצעות דף לינקדאין עסקי, יאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים כגון:

  • טרגוט חכם ומתקדם מסוגו – אפשרויות הטרגוט (פילוח) העומדות לרשותכם ב-לינקדאין נועדו בין היתר לצרכי פילוח קהלי היעד הרלוונטיים לכם על פי תחומי עיסוק, גודל החברות אליהן אתם מעוניינים להגיע, תפקידי הניהול השונים של עובדי החברה וכדומה. אפשרויות אלו פותחות עבורכם מגוון רחב של יכולות בכל הנוגע להגיע באופן הממוקד ביותר לאיש הקשר הרלוונטי לכם ולחשוף בפניו את המוצרים/שירותים הרלוונטיים לגביו.
  • קמפיינים חכמים לתיבת המייל – אחת מאפשרויות הפרסום בלינקדאין היא הפצת קמפיין לתיבת ההודעות של קהלי היעד הרלוונטיים לגביכם העושים שימוש בלינקדאין. על פי הערכות מקצועיות, קמפיינים ממומנים לתיבות הודעות בלינקדאין זוכים לשיעורי פתיחה גבוהים של המייל עם אחוז מרשים של הקלקות.
  • פרסום בשיטת PPC – בדומה לפלטפורמות שיווק אחרות ברשת, גם בלינקדאין עומדת לרשותכם האפשרות לבחור במסלול PPC במסגרתו התשלום מתבצע רק עבור הקלקות בפועל, ובכך, אתם משלמים רק עבור מספר הפעמים שבוצעו הקלקות לפרסום שלכם.
  • עלויות הקלקה נמוכות באופן יחסי – אפשרויות הפרסום והשיווק הממומן בלינקדאין מעניקות לכם הזדמנות להגיע למספר גדול של חשיפות לקהל ממוקד בעלויות הקלקה נמוכות יחסית.

ויתרונות נוספים ההופכים את לינקדאין לרשת החברתית האידיאליות ביותר עבור אילו מביניכם המעוניינים לשווק מוצרים ושירותים מ-ביזנס לביזנס (B2B).

לינקדאין עסקי – למי הוא יכול להתאים?

פתיחת לינקדאין עסקי מיועדת לכל סוגי העסקים המעוניינים לשווק את מוצריהם ו/או שירותיהם לקהל עסקי ו/או למקבלי החלטות בארגונים, חברות וכדומה. כמו כן, השימוש בלינקדאין עסקי מיועד ליזמים המעוניינים לגייס משקיעים ובעלי עניין בהמצאות, פטנטים וסטארט אפים כאלו ואחרים. כרשת חברתית המיועד לסקטור העסקי בכל ענפי התעשייה, המסחר והשירות, לינקדאין מהווה פלטפורמה אידיאלית לשיווק ומכירת מוצרים ושירותים שונים המיועדים לקהילה העסקית ואין זה משנה אם אתם פירמה לראיית חשבון המעוניינת לשווק את שירותיה או חברה העוסקת בשיווק מכונות קפה למשרדים ובתי עסק. באמצעות הדף העסקי שלכם בלינקדאין, תוכלו לפרסם עדכונים שותפים על המוצר / שירות אותו אתם משווקים, ליצור קשר ישיר ובלתי אמצעי עם משתמשים אחרים הרלוונטיים עבורכם וליהנות ממגוון רחב של פיצ'רים לצרכי פרסום ושיווק ממומן בתוך הרשת.

פרסום ושיווק בלינקדאין – כיצד?

בדומה לפעילות שיווקיות פרסומית ממומנת בכל רשת חברתית אחרת, גם בלינקדאין, מומלץ שהפעילות השיווקיות פרסומית הממומנת תעשה באמצעות סוכנות דיגיטל מובילה בתחום הרשתות החברתיות בכלל ובכל הנוגע לשיווק עסקי בלינקדאין בפרט. סוכנות דיגיטל מנוסה בתחום ה-SOCIAL MEDIA, מאפשרת לכם ליהנות מצוות מקצועי מנצח של מומחי רשתות חברתיות היודעים לתפעל קמפיינים בכל אחת מהרשתות החברתיות הרלוונטיות לגביכם, לרבות, תפעול קמפיינים ממומנים בלינקדאין. את סוכנות הדיגיטל חשוב שתבחרו בהתאם לידע המקצועי העומד לרשותה, לניסיון המעשי שלה בפרסום בלינקדאין והיקף השירותים המוצעים על ידה. זכרו, חשיבות הבדיקה היא אקוטית היות ואתם למעשה מתחילים מערכת יחסים שעתידה להיות ארוכה מאוד.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך