למה אתם חייבים אינסטגרם עסקי?

אינסטגרם עסקי

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

אתם מנהלים את אותו עסק כבר כמה שנים טובות? לא מצליחים להתקדם ומנגד אתם רואים שאל המתחרים שלכם לא מעט לקוחות חדשים פונים בכל חודש? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים מה ניתן יהיה לעשות בנידון. האמת היא, שיש מגוון רחב של אופציות שמציע לכם העידן המודרני שבו אנחנו חיים, והיום זה כבר ברור שהתחרות על כל לקוח מתקיימת אונליין. עכשיו אתם בטוחים שכבר עשיתם כל מה שאפשר כי טרחתם להקים אתר ולבנות אותו בצורה יפה ומקצועית? אם כך, כדאי שתדעו שבהרבה תחומים אתר אינטרנט זה כבר פסה. משמעות הדברים היא לא שאתם צריכים לסגור את האתר העסקי שלכם, אלא שעליכם להכיר עוד כמה טכניקות שיכולות לשמש אתכם. חשוב שתבינו: העידן שבו אנחנו חיים הינו עידן מהיר במיוחד, מה שמסביר מדוע אתם חייבים לעמוד בקצב התחרות כדי שאנשים יידעו מה אתם עושים. לכן אינסטגרם עסקי זו אופציה שבהחלט כדאי יהיה להכיר מקרוב, כי לא מעט מהלקוחות שלכם, בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לא, למעשה נמצאים שם – באינסטגרם.

למה עדיף שמישהו ינהל עבורכם אינסטגרם עסקי? 

אין כל ויכוח על כך שאתם יכולים, ממש ברגעים אלו, להוריד את האינסטגרם לנייד שלכם ולפתוח לעצמכם פרופיל. עם זאת, האם באמת זה מה שצריך? והאם זה מה שיבטיח שתדעו לנצל את האפליקציה המופלאה הזאת לטובת קידום העסק? האמת היא, שהתשובה לכך היא לא. חשוב להבין, לפני הכול, שיש הבדל בין אינסטגרם עסקי ובין אינסטגרם אישי, שכן במקרה של האופציה העסקית, יש צורך לתחזק אותה. ממש כפי שרוב האנשים לא רוצים לתחזק לבד את עמוד הפייסבוק שלהם, כך גם רוב האנשים לא רוצים ולא יכולים לתחזק לבדם את האינסטגרם העסקי. בבואנו לבדוק מה זה אומר בדיוק לתחזק את האינסטגרם העסקי, אנחנו רואים שמדובר על סדרה של פעולות שצריך לעשות על בסיס קבוע. לדוגמא, צריך לפרסם בכל פרק זמן מסוים תמונות שקשורות לעסק שלכם, מה שדורש זיכרון, התעסקות וזמן. שנית, לא אחת יש צורך גם לכתוב משפט שמתאר את התמונה, מה שכבר דורש גם יצירתיות. בנוסף לכל אלה, יש צורך גם לעשות מספר פעולות במטרה להגדיל את מספר העוקבים, שכן רק אם יהיו לכם הרבה עוקבים באמת תרגישו את התמורה של האינסטגרם לעסק שלכם.

בידי מי כדאי להפקיד את המשימה? 

בין אם אתם חושבים היום על פתיחת אינסטגרם עסקי ובין אם אתם חושבים לפתוח פייסבוק עסקי, כמובן שיש לא מעט חברות שאליהן תוכלו לפנות. עם זאת, לא בכל מקום תקבלו את השירות הנפלא שמחכה לכם במקום כמו סוכנות דיגיטל. חשוב להבין שלנסות לנהל את האינסטגרם העסקי שלכם לבד, או בעזרת אנשי מקצוע שאינם מספיק רציניים, זה צעד שעלול לפגוע קשות בעסק. לכן, אם המומחים בתחום הזה מחכים לכם במקום כמו סוכנות דיגיטל, למה שלא תפנו אליהם עוד היום? זה נכון שתמיד כאשר אתם מעבירים את האחריות למשימות הללו לידי אנשי מקצוע זה גם עולה כסף, אך מצד שני, זו הוצאה מוכרת ומשתלמת במיוחד.  אין כל טעם להטריד את עצמכם בניסיונות שעלולות לגזול לכם זמן יקר, כך שאם אתם באמת רוצים להתקדם ולראות תוצאות, שווה לפנות עוד היום אל הטובים ביותר. מהר מאוד תרגישו את התרומה של האפליקציה הזאת לעסק ואתם תראו שלא תצטערו על כך שבחרתם להשקיע באופציה המוצלחת הזאת.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך