למה אתם חייבים סוכנות דיגיטל?

סוכנות דיגיטל

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

רשת האינטרנט היא בראש ובראשונה ספקית המידע הכי גדולה היום עלי אדמות. ככזו- יש בה המון מידע שמסייע לכל אדם לעשות הכול. החל מלהקים לעצמו אתר לבד ועד בניית צריף בחצר הבית. אבל, והאבל הזה הוא גדול מאוד, כדי להקים אתר ולהצליח באינטרנט, או כדי לעשות קמפיין איכותי בגוגל או קידום אורגני או שימוש בערוצי הדיגיטל, לא מספיק שהתאמנתם לפי איזה שהוא סרטון הדרכה ביוטיוב, צריך הרבה יותר מזה, כולל ניסיון כדי להבין איך עובדת הרשת. לכן גם אם בניתם אתר אבל לא פניתם לאיזו סוכנות דיגיטל שתעשה לכם קידום אורגני, אתם כבר תקועים אי שם ברשת. גם אם עשיתם קידום אורגני ולא עשיתם קידום ממומן, אתם לא ניצלתם את כל מה שמציעה לכם הרשת וגם אם עשיתם קידום אורגני וקידום ממומן אבל עוד אין לכם נוכחות בפייסבוק, אז זה אומר שעשיתם רק חצי עבודה. 

מהי בעצם סוכנות דיגיטל?

סוכנות דיגיטל, היא חברת הפרסום שלכם ברשת. היא זו שתחליט איזה אתר הכי מתאים לחברה כמו שלכם. היא תעשה לכם קידום אורגני שיביא אתכם לתוצאות גבוהות בגוגל. היא זו שתמליץ לכם על בנייה של קמפיין בגוגל, תעשה לכם מחקר מילות מפתח ותבנה על סמך המילים הללו את המודעות והבאנרים הנכונים. 

שימוש בכלי הפרסום של גוגל אדווארדס, דורש לא רק ידע על הכנסת הפרטים של הקמפיין אלא ממש שליטה בכל המידע שהוא מספק. מתי גולשים קהלי היעד שלכם, איזה מודעות מצליחות ומושכות גולשים יותר מאחרות, ואיזה מילות מפתח הכי מוצלחות עבורכם. מה שאומר שגם אם תצליחו להרים קמפיין כזה בגוגל אדווארדס, הוא לא יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לדעת לנהל את זה נכון ולכן רק חברת פרסום שעוברת במרחב הדיגיטלי או ליתר דיוק סוכנות דיגיטל, תנהל את הקמפיין שלכם נכון ותביא אתכם לתוצאות הכי אופטימליות.

איך עובדים בשבילכם ברשת?

מנתוני סקר ברשת עולה כי  הגולשים הישראלים, גולשים הכי הרבה לאתרי חדשות (2.25 מהם) והם עושים את זה באופן יום יומי. מה זה אומר למשל לגבי האתר שלכם? שאם סוכנות דיגיטל מבינה את המשמעות של הרגלי הגלישה הללו, היא תדאג שתהיה לכם חשיפה ובולטות באתרי חדשות. היא תדאג להשיג לכם שטחי פרסום במחיר של סוכנות דיגיטל ותוכלו לעשות כתבה עיתונאית על העסק שלכם, או לפרסם מודעות של הקמפיין שלכם.

אם אתם אתר שמוכר בידור, אז הנתון הזה בוודאי יעניין את סוכנות הדיגיטל שלכם: 2.1 מיליון איש גולשים מדי יום באתרי הבידור. ו-18 מיליון גולשים כל יום לקטגוריות של לוחות למכירה ולפרסום. 

כאשר סוכנות דיגיטל מטפלת באתר שלכם ובפרסום והשיווק שלכם, היא עושה את זה בהתאמה מוחלטת למה שקורה ברשת. היא מתאימה את הקמפיין או הפרסום שלכם לנתונים בשטח ולכן היא יכולה לקלוע בול לקהלי היעד שלכם ולמטרות של האתר או הקמפיין. 

נתון נוסף מעניין הוא שהרשת משמשת עבור הרבה מאוד גולשים גם על תקן של צפייה בטלוויזיה. זה אומר שיותר ויותר קהלי יעד שלכם הופכים את המחשב למקור המידע המרכזי שלהם, ואם יש לכם אתר הם ייתקלו בו. אם הם מחפשים משהו שאתם מציעים, הם יגיעו אליכם.

1.6 מיליון גולשים העידו שהם כבר כמעט ולא צופים בטלוויזיה או בכלל לא, 2.6 איש מהגולשים לא קוראים יותר עיתון.

ואם יש לכם משהו למכור לצעירים, דעו לכם שאין תחליף לרשת. בני הגילאים 18-24 גולשים באינטרנט מדי יום. הם מצ’וטטים, קונים, מוכרים ובעיקר נהנים. אתם חייבים להיות שם.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך