ניהול עמוד אינסטגרם – להוביל את הרשת החברתית!

ניהול עמוד אינסטגרם

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

אינסטגרם שהחלה את דרכה בשנת 2011, הפכה תוך פרק זמן קצר להצלחה מסחררת בקרב משתמשי הרשתות החברתיות מסביב לעולם, ולכן, כבר בשנת 2012, מספר חודשים קצר לאחר השקתה, אינסטגרם נרכשה על ידי פייסבוק (חברת מטא כיום) שמנהלת אותה במקביל לניהול רשת הפייסבוק.

מהו חשבון עסקי באינסטגרם?

בדומה לכל רשת חברתית אחרת, גם באינסטגרם עומדת לרשות כל אחד ואחת מביניכם האפשרות להקמת דף חשבון באמצעותו ניתן להתחבר לרשת האינסטגרם וליהנות מכל אפשרויות השימוש בה. אחד מסוגי הדפים הניתנים להקמה באינסטגרם הוא למעשה דף עסקי המיועד לבעלי עסקים, חברות, נותני שירותים וכדומה. הדף העסקי באינסטגרם מאפשר בין היתר ניהול של כל צרכי העמוד וזאת תוך מתן דגש על מהות השימוש באינסטגרם כרשת חברתית להעלאת תמונות וקטעי וידאו קצרים הידועים בשם STORY. רכישתה של אינסטגרם על ידי חברת פייסבוק בשנת 2012, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות קידום ממומן באינסטגרם, כאשר פעולות הקידום מיושמות באמצעות מערכת הפרסום המובנית של פייסבוק. באמצעות מערכת זו ניתן לטרטג את קהלי היעד הרלוונטיים לגביכם, לקבוע את סוג והיקף הקמפיין הממומן הנדרש לכם, לתפעל את העמוד העסקי ואפילו להגדיר את השעות בהן אתם מעוניינים שקהלי היעד הרלוונטיים לכם ייחשפו לקמפיינים הממומנים שלכם באינסטגרם. בדומה לקידום ממומן בפייסבוק, גם קידום ממומן באינסטגרם במסגרת ניהול עמוד אינסטגרם עסקי, מחייב אתכם להגדיר את מטרות הפרסום הממומן ולעקוב את ממצאי הפעילות בזמן אמת.

ניהול עמוד אינסטגרם עסקי – כיצד?

תחום הרשתות החברתיות הולך ומשתכלל מיום ליום, וזאת לנוכח הביקושים הגבוהים מצד מפרסמים ומשווקים לקדם את מוצריהם ושירותיהם השונים ברחבי הרשתות החברתיות השונות. כפועל יוצא מכך, ניהול עמוד אינסטגרם עסקי חשוב ומומלץ שייעשה באמצעות סוכנות דיגיטל בעלת התמחות מקצועית מוכחת בתחום ה-SOCIAL MEDIA בכלל וניהול קמפיינים ממומנים באינסטגרם בפרט. במסגרת שירותיה של סוכנות דיגיטל בעלת התמחות בתחום הרשתות החברתיות וניהול דפי אינסטגרם עסקיים תוכלו למצוא:

  • אפיון מקדים של צרכי הלקוח והקמת עמוד עסקי באינסטגרם
  • ניהול שוטף של העומד על כל היבטיו על פי תכנית עבודה תקופתית
  • הפקת ימי צילום בהתאם לצרכי התכנית ו/או שימוש בתכנים ויזואליים כאלו ואחרים המסופקים על ידי הלקוח
  • תפעול קמפיינים ממומנים באינסטגרם לצד פעולות קידום אורגני באינסטגרם
  • יצירת עולם תוכן מקורי המשקף את ערכי המתג המנוהל
  • יצירת קשרים עסקיים ושיתופים עם עסקים אחרים העושים שימוש באינסטגרם וזאת לצרכי הגדלת מספר העוסקים באופן קבוע ומתמיד ויצירת ערך מוסף לעוקבים אחר העמוד

ופעולות מקצועיות נוספות באמצעותן ניתן להפוך את העמוד העסקי באינסטגרם לעמוד מבוקש על ידי קהל המשתמשים ברשת החברתית.

פעילות שיווקית באינסטגרם – כל היתרונות

כל פעילות שיווקית באינסטגרם המנוהלת על ידי מומחי SOCIAL MEDIA מטעמה של סוכנות דיגיטל מובילה בתחום, תאפשר לכל אחד ואחת מאנשי העסקים/יזמים שביניכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שיווקיים הכוללים בין היתר: יכולות טרגוט גבוהות של קהלי המטרה הנחוצים לכם, מערכת פרסום מובנית המאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של כלי ניהול שונים שכל אחד מהם מאפשר מיטוב של הפעילות השיווקיות באינסטגרם בכל רגע נתון, מגוון רחב של אפשרויות פרסום ממומנות באמצעותן ניתן להגדיל את הטרפיק (תנועת גולשים) לאתר ולשפר באופן מתמיד את יחסי ההמרה, יצירת קהילת עוקבים לאורך זמן ויתרונות נוספים.

הפעילות השיווקית הממומנת באינסטגרם – למי היא מיועדת?

אינסטגרם היא פלטפורמה חברתית הפונה מלכתחילה לקהל צעיר יותר מזה העושה שימוש בפייסבוק, כאשר אחד מהיתרונות השיווקיים הנלווים לפעילות באינסטגרם קשורה לאופן התאמת הפעילות לכל סוגי העסקים ללא קשר לגודלם. חשוב לציין שהפעילות השוטפת של ניהול עמוד באינסטגרם מיועדת בראש ובראשונה לעסקים מתחום הלייף סטייל ועסקים בהם ניתן להמחיש מסרים שיווקיים באמצעים ויזואליים המייצרים אווירה וקונספט. יחד עם זאת, חשוב לציין את העובדה שפעולות ניהול עמוד אינסטגרם מיועדת גם לעסקים שמצטלמים פחות טוב וזאת במסגרת פעילות רוחבית ברשתות החברתיות. אם גם אתם רוצים לבסס את מעמדכם העסקי – מקצועי בקרב משתמשי האינסטגרם ובמידה וגם אתם מעוניינים לקדם את בית העסק באמצעות פעילות שוטפת בתחום ה-SOCIAL MEDIA, זה הזמן לפנות אל סוכנות דיגיטל גאו מדיה ולקבל שירות מקצועי של ניהול עמוד אינסטגרם.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך