5 פעולות הכרחיות למטרות קידום אתרי וורדפרס

5 פעולות הכרחיות למטרות קידום אתרי וורדפרס

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

וורדפרס (WORDPRESS) היא מערכת קוד פתוח המשמשת כיום לבניית אתרי אינטרנט מכל סוג, כאשר אחד מכל שלושה אתרים ברשת נבנה באמצעותה. בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע מקצועי על חמש הפעולות הנחוצות לצרכי קידום אתרי וורדפרס.

פעולה מספר 1: בדיקות מקדימות בנוגע למצבו הנוכחי של האתר

בדומה להליך קידום אתרים אשר נבנו במערכת קוד סגור או כל מערכת קוד פתוח אחרת, גם קידום אתרי וורדפרס חייב להתחיל מבדיקה מקדימה בנוגע למצבו הנוכחי של האתר הכוללת בין היתר: בדיקה בנוגע למיקומו הנוכחי של האתר במנוע החיפוש של גוגל תחת מילות וביטוי מפתח כאלו ואחרים. במקביל, קיימת חשיבות רבה לאפיון סביבת התחרות של האתר ברשת וביצוע מחקר מקיף לאיתור מילות מפתח רלוונטיות לצרכי הקידום. בנוסף, קיימת חשיבות רבה לאיפון קהלי המטרה הרלוונטיים לכם ופילוח ממוקד של קהלי היעד.

פעולה מספר 2: אופטימיזציה לאתרי וורדפרס

אופטימיזציה הוא שלב מקדים נוסף אותו תדרשו ליישם לצרכי קידום אתרי וורדפרס ובמסגרתו מושם דגש על שלושה פרמטרים עיקריים: איכויות קוד, מהירות טעינת דפי האתר ואיכויות התוכן באתר. פרמטרים אלו מהווים בסיס ראשוני להתאמת האתר המקודם לצרכי הקידום הנחוצים לכם בגוגל וכל אחד משפיע בצורה ניכרת  את איכויות הקידום והשגת תוצאות הקידום הרצויות לכם בפרק זמן כזה או אחר בהתאם לסביבת התחרות עימה אתם מתמודדים.

פעולה מספר 3: התאמה רספונסיבית של האתר לכל אמצעי גלישה

כיום, למעלה ממחצית מפעולות הגלישה ברשת מתבצעות באמצעות מכשירים בסביבת המובייל, לרבות, טאבלטים וטלפונים חכמים, ולכן, לפני כל פעולת קידום של כל אתר אינטרנט, קיימת חשיבות רבה להתאמתו הרספונסיבית לסביבת המובייל. אי ביצוע ההתאמה בשלב המקדים לקידום, עלול להוביל לכך שאתם פשוט תאבדו כמחצית מהגולשים המבצעים פעולות חיפוש ממוקדמות בנוגע לנושאים ותכנים כאלו ואחרים המופיעים באתר.

פעולה מספר 4: הטמעת תוספי וורדפרס המיועדים לצרכי קידום אתרים

תוספי וורדפרס הם פיצ'רים ותוספים שונים הניתנים להטמעה במערכת האתר, כאשר קיימים עשרות תוספים שמטרתם לסייע למקדמי האתרים להוביל לשיפור תוצאות הקידום. בין יתר התוספים המשמשים למטרות קידום אתרי וורדפרס תוכלו למצוא: תוספי וורדפרס המיועדים למטרות שיפור טעינת דפי האתר, תוספי וורדפרס המשמשים לצרכי קידום אתרים בגוגל גם באמצעות מערכת ה-ADWORDS לקידום ממומן בגוגל וגם למטרות קידום אורגני בגוגל (SEO) ותופסי וורדפרס נוספים המשמשים לצרכי איסוף נתונים סטטיסטיים אודות פעולות הגלישה המיושמים על ידי הגולשים.

פעולה מספר 5: איכויות התוכן באתר, נראות האתר והערך המוסף של האתר

קידום ממומן בגוגל וכן קידום אורגני בגוגל מחייב אתכם ליצור ערך מוסף לקהל הגולשים המחפשים מוצרים ושירותים כאלו ואחרים אותם אתם משווקים או מציעים באמצעות האתר המקודם. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות לאיכויות התוכן באתר ונראות האתר. על פי מחקרים בתחום הרגלי הגלישה, נמצא כי כל גולש מקדיש מספר קצר של שניות בטרם קבלת החלטה האם לנטוש את האתר או להמשיך לבצע בו פעולות גלישה כאלו ואחרות. החלטה זו מתקבלת על ידי הגולש על סמך נראות האתר והתאמת התכנים המצויים בו לנושא החיפוש המרכזי שלו. הקפדה יתרה על תכנים איכותיים באתר והקפדה יתרה על אתר אינטרנט ידידותי לגולש, תאפשר גם לכם לצלוח את השניות הראשונות במהלכן הגולש המזדמן לאתר מקבל את ההחלטה האם לנטוש את האתר או להמשיך לבצע בו פעולות חיפוש. זכרו – ככל שגולש מסוים מבצע יותר פעולות גלישה באתר, כך גדל הסיכוי לקיומה של פעולת גלישה מקדמת מכירה/יצירת קשר.

קידום אתרי וורדפרס באמצעות המערכת המובנית לניהול תוכן

כל אתר וורדפרס מכל סוג ובכל סדר גודל, מגיע עם מערכת מובנית לניהול תוכן באמצעותה ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות אשר נועדו לצרכי קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל, לרבות, עדכון תכנים באופן דינמי ומתוזמן, הטמעת תוספי וורדפרס הנחוצים לכם לצרכי הקידום, יצירת תגיות מטא המסייעות ליצירת היררכיה במבנה האתר ופעולות ניהול אתר נוספות באמצעותן ניתן לנהל באופן המיטבי ביותר את האתר המקודם. שימוש נכון ויעיל במערכת לניהול תוכן המובנית בכל אתר וורדפרס אותו תרצו לקדם, חייב להיעשות בהתאם למטרות הקידום אותן הצבתם לעצמכם ובהתאם לסביבת התחרות בה אתם פועלים.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך