פרסום ממומן בפייסבוק -הכרחי לכל עסק

פרסום ממומן בפייסבוק

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה והחשובה ביותר במרחב הווירטואלי, מהוה את אחת מהפלטפורמות השיווקיות הבולטות וההכרחיות ביותר כיום בתחום השיווק הדיגיטלי וזאת לנוכח מספר החברים בפייסבוק ישראל המונה יותר מ-4.5 מיליון איש ש-80% מתוכם פעילים ברשת החברתית באופן יומיומי ורובם המוחלט מבצע פעולות גלישה בפייסבוק בהיקף של 4 שעות בממוצע מדי יום! כפועל יוצא מכך, כל פעילות שיווקית בפייסבוק מאפשרת לכם להיחשף לקהל גולשים רחב היקף, כאשר פעולות פרסום ממומן בפייסבוק יאפשרו לכם ליהנות ממספר יתרונות שיווק מובהקים כגון: פילוח ממוקד של קהלי המטרה הרלוונטיים לגביכם, חשיפה ממוקדת של הפרסום הממומן לעשרות אלפי אנשים ביום, מערכת פרסום ידידותית לתפעול המאפשרת לכם לעקוב באופן תמידי אחר תוצאות הקמפיין ומגוון רחב של אפשרויות לפרסום ממומן בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם.

מה הן אפשרויות הפרסום בפייסבוק?

פרסום בפייסבוק מתאפשר רק לאחר הקמת דף עסקי באמצעותו תוכלו לנהל את כל הפעילות החברתית שלכם ברשת. דף זה נועד לצרכי יצירת אינטראקציה עם קהל הגולשים ותחזוקתו מומלץ שתעשה על ידי מומחי רשתות חברתיות היודעים לנהל דפים עסקיים בפייסבוק בתחום עיסוקכם. הפעלת הדף העסקי מתאפשרת אומנם ללא עלות כספית (מעבר לתשלום הנדרש עבור צרכי הניהול במידה ושכרתם את שירותיו של איש מקצוע לצורך כך), אך לצורך הגברת הנוכחות המקוונת שלכם בפייסבוק, תדרשו לעשות שימוש באמצעי פרסום ממומן בפייסבוק.

אפשרויות אלו נועדו גם לצרכי קידום הדף העסקי וגם לצרכי פרסום מודעות ממומנות מהן ניתן להפנות את הגולשים אל הדף העסקי בפייסבוק או ישירות לאתר האינטרנט של המפרסם. בין יתר אפשרויות הקידום הממומן בפייסבוק תוכלו למצוא: פרסום מודעת "צד" המופיעות אך ורק למשתמשי פייסבוק באמצעות מחשבים נייחים, פרסום מודעות מסוג "ניוזפיד" המופיעות בקיר החדשות של משתמשי הפייסבוק גם באמצעות הנייח וגם בנייד ואפשרויות קידום נוספות המיועדות גם לצרכי קידום של פוסטים כאלו ואחרים אותם אתם מעלים לדף העסקי וגם לצרכי קידומו של הדף העסקי בכללותו.

 ניהול הפרסום הממומן בפייסבוק – כיצד?

בדומה לקידום ממומן בגוגל, גם הקידום הממומן בפייסבוק נעשה באמצעות מערכת פרסום מובנית. מערכת זו בפייסבוק ידועה בשם ADS MANGER (מנהל המודעות) באמצעותה ניתן ליצור קמפיינים ממומנים בפייסבוק המבוססים על כל יתרונות הפרסום ברשת, לרבות, פילוח קהלי יעד, ניהול תקציב על פי מודל התשלום הרצוי לכם, תזמון קמפיינים ועוד.

בכל הנוגע למודל התשלום של פרסום ממומן בפייסבוק, עומדים לרשותכם שני מודלים עיקריים:

  1. PPC – תשלום לפי קליקים
  2. תשלום לפי חשיפות

בשני המודלים גם יחד ניתן להגביל את תקציב הפרסום היומי ולהגדיר את מכסת התקציב היומי הנדרשת לכם. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות להחליף בין המודלים השונים לתשלום בכל רגע נתון וזאת בהתאם לתוצאות הקמפיינים.

כיצד לייעל את הפרסום הממומן בפייסבוק?

בדומה לכל זירה שיווקית אחרת ברשת, גם בפייסבוק קיימת תחרות תמידית בין קהל המפרסמים על ליבם וכיסם של הגולשים, ולכן, ניהול הדף העסקי ופעולות הקידום הממומנות בפייסבוק, מומלץ וחשוב שייעשו על ידי אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בנושא. ליווי מקצועי של הפעילות הדיגיטלית בפייסבוק תאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים וביניהם: תכנון מיטבי של הקמפיינים הממומנים, פילוח מדויק וממוקד של קהלי המטרה הנחוצים לכם, מעקב דינמי אחר הפעילות השיווקית באמצעות דו"חות ונתונים סטטיסטיים,  עיצוב מודעות פייסבוק לצד ניהול תוכן הדף העסקי, פיתוח יוזמות שיווקיות בפייסבוק בהתאם לתחום העסקי בו אתם מתמחים ויתרונות נוספים המקנים לכם יתרון משמעותי אל מול המתחרים הישירים והעקיפים שלכם.

על מנת להבטיח לעצמכם איש מקצועי לניהול הדף העסקי והקמפיינים הממומנים בפייסבוק, חשוב להתייחס גם לרקורד המקצועי שלו בתחום וגם להיקף השירותים המקצועיים המוצעים על ידו לצורך ניהול המערך. ברוב המקרים, מומלץ לפנות לשירותים של סוכנות דיגיטל בהן פועלות מחלקות מקצועיות העוסקות ומתמחות בשיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות.

פרסום ממומן בפייסבוק – למי הוא מיועד?

כפי שציינו בפתיח, פייסבוק היא פלטפורמה שיווקית הכרחית כל חברה ובית עסק בכל סדר גודל, ולכן, הפעילות השיווקית הממומנת בפייסבוק מומלצת לכל בית עסק המעוניין להרחיב את מעגל לקוחותיו ולבסס את מעמדו ונוכחותו ברשת, כאשר תכנון מיטבי של מסגרת התקציב העומדת לרשותכם תאפשר גם לכם לפעול באופן דינמי ומתמשך בפייסבוק.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך