קידום אינסטגרם עסקי – להגיע לקהל שלך!

אינסטגרם עסקי

המולטימדיה הרשתית משתנה כל הזמן ועל עסקים קטנים ואחרים להשתנות יחד אתה. כולם רוצים לקחת נתח בנוכחות הדיגיטלית ואחד הדברים שכל עסק מחפש היום זה קידום אינסטגרם עסקי, כדי להיות ראשונים ולקבל הרבה חשיפה.

אינסטגרם אם התכוונה או לא, הפכה להיות פלטפורמה לצעירים מגילאי 10 עד 35. אם אתם משווקים משהו לנתח הגילאים הזה, אתם צריכים לעשות את זה גם באינסטגרם. 

הרעיון המרכזי שגרם לאינסטגרם להיות חביב על הצעירים מאוד פשוט. אנחנו מדברים על גילאי דור ה-Y וה-Z ולהם אין זמן. הם לא רוצים הרבה מילים. הם לא רוצים טקסטים ארוכים. הם רוצים קצר ולעניין. תמונה, סרטון עד 15 שניות מדבר אליהם. טקסטים ארוכים, ניסוחים לעומק זה לא יעבוד. לכן מהבחינה הזו של סבלנות קהלי היעד שלכם, אם הם הצעירים האלה- אז הפלטפורמה שהכי כדאי לכם לשווק בה את העסק שלכם זה האינסטגרם. 

היא קולעת לצרכים הקצרים שלהם, לסבלנות שאין להם ולמסרים הסופר קצרים אבל המגניבים שהם רוצים להיחשף אליהם. תנו להם איזו תמונה חכמה והם ייגנבו על המותג שלכם. הם לא צריכים יותר מזה. 

איך להגניב את קהלי היעד שלכם?

האינסטגרם היא טכנולוגיה פשוטה אבל אל תזלזלו באינטילגנציה של הצעירים הללו. הם חשופים לקונסולות ולמשחקי מחשב, מודעים לכל טכנולוגיה חדשה. לא צריך להסביר להם שום דבר חדש הם כבר יודעים, מנסים והם הולכים להיות האקזיט הבא. הם נולדו ילדים דיגיטליים ולכן הם מחוברים לעולם הזה בצורה טבעית. 

אם אתם רוצים להגניב אותם, אתם חייבים להיות יותר חכמים ומתוחכמים מהם. לבסס את התמונות או הסרטונים שלכם על קונספט כלשהו ולא סתם לצלם דבורה בשביל למכור דבש. אתם צריכים להביא רעיון שבא לידי ביטוי ויזואלי ושייחרט להם בראש. מה הם אוהבים? מסר קצר וקולע. חד , שנון הכי חותך זה הם. מצחיק, מפתיע, שונה ומקורי זה הם. עכשיו בואו נראה אתכם מכניסים את כל המסרים האלה לתמונה אחת.

לא פשוט בכלל. לכן כל עסק שרוצה לבלוט באינסטגרם עושה קידום אינסטגרם עסקי באמצעות אנשי מקצוע שגם מתעקשים אתו על תכנים שווים. 

מה רוצים בני הנוער האלה?

במצב שבו חיים מאפליקציה לאפליקציה, אתם צריכים להציע לקהלי היעד של האינסטגרם כל דבר שחוסך להם זמן, נותן להם טיפים איך לקצר תהליכים. דברים מתוחכמים. טכנולוגיה. צעצועי מחשב למיניהם, דברים שמתאימים לחוסר הסבלנות שלהם מצד אחד, ולחדות שלהם מצד שני. הם לא חדים כי הם צעירים, הם חדים כי הם חיים בתקופה שבה הכול זורם מהר מאוד והם היחידים שיודעים לשחות בזרם הזה וגם קובעים את הקצב.

אם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם הם בגילאי חובבי האינסטגרם, תחשבו איך אתם יכולים להעביר את המסרים שלכם ככה שיגרמו להם להיגנב עליכם ועל הרעיונות שלהם ובעקבות כך גם עליכם. מדוע אנשים מתחברים למותג? כי יש בו משהו שמתאים להם. בעידן הזה, אם הקהל שלכם הוא הצעירים האלה, אתם צריכים להתאים את עצמכם אליהם. ככה זה עובד. הם לא גמישים ואם תשאלו אותם, הם הכי חכמים. קידום אינסטגרם עסקי הוא מאסט גו און ולכן עסקים רבים הפונים לצעירים בוחרים לפנות אל סוכנות דיגיטל לקידום האינסטגרם באופן יעיל ואפקטיבי.

מעניין אותם כסף!


אם תצליחו להגיע אל הצעירים הללו באמצעות קידום אינסטגרם עסקי, תצטרכו לפנות אליהם בגובה העיניים והם לא צעירים בראש כמו שאתם חושבים. הם ילדים שרובם ירצו לעשות משהו דיגיטלי בחיים שלהם. הם יהיו מפתחי התוכנות והאפליקציות הבאים. הם מודעים לטכנולוגיות והם רואים את עצמם בועטים את האקזיט הבא שלהם לגוגל. אז אם תצליחו להמיר את המסרים שלכם לכסף והתעשרות- הם בטוח יעשו לכם לייק.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך