קידום אתרי וורדפרס- כל כך פשוט!

קידום אתרי וורדפרס

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

כל מי שעוסק בקידום אתרים, יודע שגוגל אוהב אתרים הבנויים על וורדפרס. כיוון שקידום אתרים פועל על פי ההבנה של מה גוגל אוהב, הוכח מעל לכל ספק כי הוא מעדיף אתרי וורדפרס לכן מקימים היום הרבה אתרים על הפלטפורמה הזו.

קידום אתרי וורדפרס גם קל יותר למקדמים. אומנם עדיין עליהם לעשות עבודה סיזיפית קשה ויום-יומית, אבל יש בהם את כל הפרמטרים הנוחים לקידום. זאת גם הסיבה שגוגל מעדיף אותם. 

כאשר בעלי עסקים מחפשים חברה לבניית אתרים זולה  או תופסים טרמפ על מערכות חינמיות, הם מפסידים לקוחות. אם האתר שלהם לא יהיה בנוי לקידום כמו שוורדפרס יודע להיות. הלקוחות שלהם לא יגיעו אליהם.

אתרי וורדפרס גם נראים מאוד יפה. יש המון תבניות עיצובים והמון אפשרויות לתוספים שונים ולכן היום כ-30% מהאתרים בעולם בנויים על תוכנת וורדפרס. 

אם תראה בכל ביטוי שתבחר, במקומות ראשונים בעמוד הראשון בגוגל אתרים מסוימים, תגלה מהר מאוד שכולם בנויים על וורדפרס. כן גוגל אוהב את האתרים האלה. 

אתר בקוד פתוח – אתם מנהלים את האתר שלכם

אתר צריך להיות רלבנטי, עם תוכן מעודכן. מידע חדש וכל הזמן צריך להוסיף לו תוכן ולתת לגולשים ערך מוסף. אתר וורדפרס הוא אתר בקוד פתוח, זה אומר שהאתר שייך לבעליו ולא לחברת תחזוקת אתרים שגובה מדי חודש כסף על תחזוקת אתר בקוד סגור. זה אומר שרק הם יכולים להיכנס  לאתר ולבצע בו שינויים. זה גם עולה כסף, אתם גם מחכים בתור שיטפלו בכם ואתם לא חופשיים לעשות באת מה שאתם רוצים.

אבל אתר וורדפרס הוא אתר בקוד פתוח. כל אחד יכול אחרי הדרכה קצרה לגלוש בו, לבצע שינויים. להכניס חומרים, תמונות, להוריד חומרים ועוד.

אתם לא תלויים באף חברה. אתם לא משלמים כסף, והאתר שלכם יהיה תמיד מלא בתכנים חדשים. זהו פרמטר חשוב לקידום יאמרו אנשי מקצוע בתחום של קידום אתרי וורדפרס

תוכלו להוסיף קטעי אנימציה וגם וידיאו. תכנים וטקסטים, תמונות ועוד. קל מאוד לנהל את כל הכפתורים והאלמנטים בדף, הכול מאוד ברור ולכן האנדקוס שלהם ע”י גוגל כל כך מהיר. כי הם ברורים גם לו. 

תוספים מיוחדים לפי המצב רוח של גוגל

גוגל משנה את האלגוריתם שלה, משנה פרמטרים והמקדמים חוסים בצלה ומנסים לקבל איזה שהוא מידע או רמז על מה שהולך לקרות. כאשר גוגל מוציאה עדכונים שונים, האתרים חייבים להתאים את עצמם אליה. אבל איך עושים את זה אם יש כבר אתר בנוי ושלם? יש כאלה הנאלצים לפנות לחברה שהקימה להם את האתר כדי לשתול להם כל מיני טכנולוגיות ופונקציות חדשות, הכל לפי גוגל אבל כאשר יש אתר הבנוי על וורדפרס יש המון תוספות שאפשר להוסיף כך הזמן ולהפוך את האתר למעודכן וחדשני. המידע על התוספים זורם ברשת וזמין לכל מי שיש לו אתר וורדפרס. 

אחד הפרמטרים שידוע כי הם חשובים לגוגל הוא עדכניות של אתר. כאשר אפשר להוסיף תוספים שמקנים עוד פונקציות לאתר בקלות וביעילות, זה כבר הופך את האתר לחדשני וגוגל כבר מעדיף אותו על פני אתרים שעדיין לא מעודכנים בשינויים.

בהדרכה קצרה של כל בעל אתר וורדפרס או מי מטעמו, אפשר להדריך כל אדם בתפעול בסיסי של האתר. לשנות קטגוריות, להוסיף, להוריד, לעדכן. להוסיף עוד עמודים מעוצבים לאתר, בלוג אם רוצים. כלומר- אתר וורדפרס מאוד גמיש ומתאים את עצמו לקריטריונים של גוגל שמשתנים כל הזמן.קידום אתרי וורדפרס גורם לביצועים מעולים בעמוד הראשון בגוגל.

פנו אל סוכנות דיגיטל מובילה עוד היום כדי לקדם את האתר שלכם בגוגל.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך