קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

ישראל חזקה ברשת האינטרנט ולא רק במיקום שלה בין השופהולוסטים העולמיים, אלא גם בנוכחות בפייסבוק. כמות המשתמשים בפייסבוק היא עצומה, גם ביחס לארה”ב ולמדינות המערב. בעולם כולו יש כשני מיליארד משתמשים  כאשר בישראל יש כחמישה מיליון. 50% מהם משתמשים ברשת מדי יום, ובעיקר בקרב צעירים ובני נוער לצורך צפייה בווידיאו, אינסטגרם ועוד.

הכלים הפרסומיים של הפייסבוק, מאפשרים פילוח מדויק של קהלים, ועם הנוכחות העצומה המפורטת לעיל, לא יכול שום עסק שלא לנצל את יתרונות הפייסבוק לטובתו.

הדבר הראשון שכל עסק צריך לעשות זה להקים דף עסקי בפייסבוק. לא מספיק להקים דף כזה, צריך גם לנהל אותו ולעשות את זה טוב. כלומר- לא לעשות שום דבר כדי לצאת ידי חובה, אלא לעשות את זה באופן הכי מקצועי שקיים. קידום ממומן בפייסבוק זה השלב הראשון שלכם כדי לכבוש את זירת הפייסבוק.

קחו קופירייטר וצלם

הבעיה של הרבה עסקים שיש להם כבר דף עסקי בפייסבוק זה שהם יודעים שהם צריכים לעשות קידום ממומן בפייסבוק, אבל הם מנסים לחסוך על זה כסף.  פה מתחילה הבעיה ובהמשך היא גם תחמיר.

האם כאשר אתם צריכים ללכת לרופא אתם פונים לאחות? האם כאשר אתם רוצים להתחשבן עם מס הכנסה אתם פונים למשרד הנהלת חשבונות או לרואה חשבון? סביר להניח שלרואה חשבון. אז מדוע כאשר אתם צריכים לעשות קידום בפייסבוק, אתם נותנים לבן של החבר של השכנה שהייתה לכם בעפולה לקדם לכם את הדף.

השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם, ולא בטוח שחובבן יוכל לספק עליהן את התשובות הן: מה אני רוצה מהדף הזה? מה המטרות שלי? באיזו אסטרטגיה עלי לנקוט? באיזה קצב להעלות פוסטים? של מה ואיזה תמונות? מה הקונספט של מסע הפרסום הזה.

מה שאתם צריכים להבין, זה שיש כבר המון דפים עסקיים בפייסבוק, ואם אתם רוצים לבלוט ולהרוויח מהדף שלכם, אתם צריכים לעשות את זה מקורי וטוב ומקצועי. אתם חייבים קופירייטר שיכתוב לכם פוסטים מעניינים ואתם חייבים צלם שיצלם עבורכם תמונות לא פחות ממדהימות ולא בפלפון, במצלמה מקצועית כמו שצריך.

למה לעשות קידום בפייסבוק?

זירת הפייסבוק, הפכה בשנים האחרונות מפלטפורמה חברתית למרחב פרסומי יעיל ומתקדם. יש המון אפשרויות חשיפה בפייסבוק בתקציבים שונים, וגם עסקים קטנים יכולים היום לקדם את עצמם בצורה יפה מאוד ממש כמו הגדולים. רף הכניסה גמיש ומאוד ממוקד. להקים דף לא עולה הרבה

תחזוקה וקידום שוטפים עולים כמה מאות שקלים, שבעבר כל בעל מקצוע ועסק היה מוציא על פליירים או פרסום במקומונים. העולם הפרסום הזה כבר מת מזמן. היום מי שלא נמצא באינטרנט לא מביא לקוחות חדשים, לא שומר על הישנים ולך מתקדם לשום מקום. בזכות הרשת יכולים היום גם עסקים קטנים ממש כמו חברות גדולות, לנצל את כלי הפרסום הדיגיטליים המתקדמים לתועלתם, והם נגישים וזמינים לכל עסק בכל היקף וגודל.

דיוק בפרסום זה פרסום ממומן בפייסבוק 

כיוון שהפרסום בפייסבוק מבוסס על כלי טכנולוגי, אפשר לזהות ולפלח את קהלי היעד בצורה מאוד יעילה וממוקדת. זה יקרה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים והתגובות ימהרו להגיע. למה? בדיוק מהסיבה שכתבנו בראשית המאמר הזה- אין מישהו היום שלא נמצא בפייסבוק, והגולשים חלקם הם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

מומלץ לקחת איש מקצוע כדי שיעשה לכם כל מסע קידום הממומן בפייסבוק. הוא ידע כיצד לנצל את יתרונות הכלים הפרסומיים המשוכללים לטובתכם. תראו איך שאחרי חשיפה קצרה כבר יהיה סביב השירות שלכם עניין, כבר יקרה משהו וההזמנות לא יפסיקו להגיע. ככה זה בפייסבוק.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך