עיצוב אתר וורדפרס- בטוח שתמצאו מה שמתאים לכם

עיצוב אתר וורדפרס

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

עיצוב אתרים הוא אחד האלמנטים הכי חשובים בהקמת אתר. הנראות של האתר, הויז’ואל שלו הוא כרטיס הביקור שלכם והוא עלול לגרום לגולשים להיכנס ולנטוש, ואם הוא טוב הוא עשוי להביא לכם הרבה לקוחות.

אחד הדברים הכי חשובים בעיצוב של אתר, זאת ההתאמה שלו לנושא. יש שפה גרפית לכל מקצוע ונושא. יש משהו אוניברסלי בזה שלכל הגננים כמעט יש אתרים ירוקים, לכל משווקי המים המינרלים יש אתרים כחולים ולכל מי שעוסק בקרם הגנה או במשקפיים יש אתרים צהובים כמו השמש. כלומר יש קשר ישיר בין הגרפיקה של האתר לבין התחום או הנישה בו הוא עוסק.

מעצב גרפי טוב שהתפקיד שלו הוא לעצב את האתר יודע את זה. יש אתרים שמעצבים אותם מותאמים אישית ולא על פי תבניות וכאילו כאשר מדובר על עיצוב אתר וורדפרס, הם בנויים על תבנית כלשהי שנבחרה מראש.

איך בוחרים תבנית עיצוב לוורדפרס?

בחירת התבנית הנכונה, היא אלמנט חשוב מאוד בבניית אתרים. לכל אתר יש מטרה והתבנית צריכה לשרת אותה. זהו שלב חשוב ומהותי מאוד בבניית אתרים. לוורדפרס יש אלפי תבניות כאשר כל אחת מציעה מבנה מסוים של אתר. החוכמה של חברת בניית אתרים, זה להתאים בין הצרכים של האתר לבין התבנית הנכונה שהכי מתאימה לנושא. תבנית עיצוב היא כמו הלבוש של האתר, היא המדים, שמלת הערב, המחשוף אם תרצו, היא זו שקובעת כיצד ייראה האתר ולכן בחירת תבנית עיצוב מתבצעת ע”י סטודיו לעיצוב ולבניית אתרים ולא ע”י מפתח האתר. בסופו של דבר יהיה שיתוף פעולה בין הטכנולוגיה לעיצוב, אבל בשלב הראשון המעצב הוא שצריך להתאים את התבנית שהולמת את העסק או החברה.

גוגל אוהב גם עיצוב אתר וורדפרס. הם תמיד פשוטים וחכמים. 

האם אתם צריכים אתר שיווקי, חנות? אתר תדמית או מיני סייט?

לוורדפרס יש הרבה מאוד סוגים של תבניות ועיצובים. לפני בחירת תבנית של עיצוב אתר וורדפרס עבורכם, יש צורך לעשות אפיון אתר. האפיון הזה בא להציג את המטרות של האתר, היעדים שלו ומה הוא רוצה להשיג. יש בעלי מקצוע שרוצים להקים אתר תדמיתי כדי לחזק את התדמית והמוניטין שלהם. יש אתרי חנות הבנויים על וורדפרס שרוצים למכור. יש אתרים שמוכרים שירות או מוצרים. 

העיצוב של כל אתר, משדר מסר מסוים. יקר, זול, פשוט, יוקרתי, אמתי, חם, קר. זה כמו לעצב בית. נוסף לתבנית גם בחירת הצבעים, גודל התמונות והמיקום שלהם, קובע את הרושם שהאתר יוצר על הגולש. לכן, חשוב לעשות את הרושם הכי טוב ולא משנה איזה סוג של אתר יש לכם. יש תבניות שהן אידיאליות להציג הרבה תוכן והן מתאימות לפורטלים של חדשות או לאתרי תכנים או מאמרים. יש תבניות שהדגש שלהן הוא על תמונות, וכמובן שאם לאתר יש צורך בהרבה תמונות אז תבנית כזו יכולה להתאים לו. בגלל שיש לוורדפרס הרבה תבניות, כל אתר יכול למצוא את התבנית המתאימה לו. עיצוב אתר וורדפרס נעשה בשיתוף פעולה עם לימוד המטרות של הלקוח ושל האתר.

ואפשר גם להתאים אישית

הרבה תבניות של וורדפרס מגיעות עם יכולת להתאים אותן אישית לצרכי החברה או העסק. חשוב שהתבנית תהיה כתובה ומקודדת נכון כדי שיהיה אפשר לעשות עליה התאמה אישית. בנוסף צריך לבדוק גם את מהירות טעינת התבנית המסוימת. גוגל לא מחבבת אתרים איטיים. חשוב לבחור בתבנית ידידותית למשתמש שמספקת חווית משתמש. גוגל יודעת מתי גולשים נשארים באתרים ומתי הם נוטשים. היא מסיקה מזה מסקנות לגבי האתר ובין השאר לגבי חוויית השימוש בו. המטרה של כל אתר היא לקדם את העסק, כל תבנית שתבחרו כל עיצוב אתר וורדפרס שיענה על הצרכים של הלקוח, יהיה מצוין.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך