עיצוב אתר וורדפרס- הכי קל לניווט

עיצוב אתר וורדפרס

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

וורדפרס הנה מערכת של ניהול תוכן, אשר בעזרתה ניתן לנהל כל אתר או יותר נכון את התוכן של אותו אתר קרי- מוצרים, פוסטים, מאמרים, דפים ועוד. המערכת אשר נבנתה תחילה למען בלוגים, משמשת היום כאחת ממערכות ניהול התוכן הכי פופולריות בעולם. קל מאוד לעבוד אתה, היא ברורה ולכן רבים גם משתמשים בה. היא מאוד ידידותית גם למי שאין לו שום ידע באינטרנט.

יש יתרון גדול למעשה לכל עיצוב של אתר וורדפרס משום שזו מערכת שיש לה תמיכה מלאה בעברית. יש גם המון תבניות ושלל עיצובים של וורדפרס גם בעברית ולכן יש אפשרויות בחירה של אתר אופטימלי עבור הצרכים של בעליו.

מערכת ניהול תוכן היא אחד הנדבכים הכי חשובים לאתר. היא זו שמזינה אותו בתכנים, מעדכנת אותם ועוד. היום בעלי אתרים יכולים לבחור בין כמה מערכות לניהול תוכן. יש מערכות שמיועדות לאתרים אישיים, יש כאלה שמתאימות לאתרי בלוגים ותדמית, ועד לאתרים מורכבים עם נפח של מאות דפים או אתרי חנויות אי קומרס שדורשים משאבים רבים לתפקוד וניווט באתר כזה.

עיצוב אתר וורדפרס- הכי קל לקידום

כאשר בונים אתר, חשוב להבין מה תהיה היכולת שלו בסופו של דבר ליישם קידום. זוהי פעולה שיש לעשות אותה על אתר שיש בו טכנולוגיה מסוימת והוא בנוי בצורה כזו שמאפשרת קידום.

כל מקדמי האתרים יודעים היום, שבניית וגם עיצוב אתר וורדפרס בצורה נכונה, יוצרים אפשרות נוחה מאוד לקידום שלו. ממידע ברשת עולה, שגם גוגל מעדיף לקדם אתרי וורדפרס, הם נוחים גם לו לא רק למשתמשים בהם.

מערכת ניהול וורדפרס בנויה על קוד פתוח, המאפשר לבעל האתר לתחזק ולנהל את האתר שלו לבד, בלי לשלם לחברה חיצונית שתעשה לו את זה. זהו יתרון ברור ומשמעותי. בנוסף יש אפשרות להוסיף לוורדפרס תוספים שונים, המאפשרים מקסום של כל עמוד לקידום אורגני ולכן זה בהחלט עוזר ל-SEO של האתר.

מומחה במחלקת בניית האתרים של סוכנות דיגיטל גאו מדיה מסביר שבגלל הפופולריות של המערכת יש לה המון תוספים ופיתוחים שמעניקים לכל אתר את היישומים הכי מעודכנים האחרונים בתחום הגלישה, הניווט, חיפוש מידע ועוד.

עיצוב אתר וורדפרס בסיסי

כאשר מדובר על מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, זה אומר שאתם יכולים למנות מישהו בעסק שלכם שיהיה אחראי על תחזוקת האתר, יוסיף ויעלה תכנים או יגרע אותם מהאתר. אם תוכנת הניהול בשרת שלכם תומכת בהתקנה בקליק, תוכלו גם להתקין את הוורדפרס, אבל אנו מציעים לכם לעשות את זה דרך חברת בניית ועיצוב אתר וורדפרס מקצועית.

כיוון שהמערכת היא פתוחה ומשתמשים בה מיליונים רבים בעולם, יש עבורה המון פיתוחים ותוספות שמציבים אותה במקום הכי מעודכן ונכון מבחינת היכולות שלה. מדובר גם על ניווט מהיר באתר, איתור מוצרים בחנות אי קומרס, או איתור דף צור קשר ועוד. המערכת מאוד ידידותית לסביבה ומשלבת קלות תפעול ושימוש יחד עם קלות ונוחות של תחזוקת אתר.

אלה הן גם הסיבות שבגללן גוגל מעדיף את המערכת הזו על פני מערכות ניהול תוכן רבות, שהן מורכבות ומסורבלות מאוד, דבר שחוסם את הידידותיות שלהן למשתמש. זהו פרמטר חשוב שגוגל בוחן.

כל היתרונות של וורדפרס

לוורדפרס כאמור יש יתרונות רבים וידועים יש לה מערכת קוד פתוח, קהילה גדולה של מפתחי תוספים. היא מאוד ידידותית למשתמשי קצה, גם כאלה שאינם מבינים בטכנולוגיה וקל מאוד לבנות אתה אתרים וגם להשתמש בהם. למשל בשימוש בתוסף בשם אלמנטור שהופך כל מסמך וורד למסמך קריא בדפדפני מובייל.

בנוסף יש לוורדפרס המון עיצובים מוכנים של תבניות בחינם או בתשלום, מגוון רחב שמתאים למגוון רחב בתחום של בניית אתרים ועוזר באופן יעיל לבנות אתרי תדמית, מסחר, בלוגים או כל אר אחר.

עריכה באתר וורדפרס אגב, היא הדבר הכי קל בעולם. אין דבר יותר קל ופשוט מהבר השחור של המערכת, דרכו אחרי שמתחברים למערכת הניהול, מיד אפשר להיכנס לעריכה של כל עמוד בו נמצאים על ידי לחיצה פשוטה על המילה "עריכה" מה שהופך את העבודה על מערכת הניהול לקלה, יעילה ונוחה.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך