קידום אתרים אורגני- חנויות סחר אלקטרוני

קידום אתרים אורגני

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

עולם הסחר האלקטרוני היום, בועט יותר מתמיד. נתוני המסחר של חנויות אי קומרס, גורמים לנו להרים גבה ולתהות, איך פקפקנו בכלל ביכולת של העולם הדיגיטלי להשתלט על חיינו ולנהל לנו גם את השופינג. ובעצם מדוע לא? כאשר כל מי שקונה און ליין, מצליח לחסוך את דמי התיווך שעד היום הוא שילם בכל חנות בה קנה. היום כל חובבי השופינג און ליין, עושים את זה ישירות מול הספקים, ובעיקר מסין ובעיקר מאתר אלי אקספרס, וידם של הישראלים נטויה במיוחד.

מסקר שערך אי ביי והגיע למומחים של סוכנות דיגיטל עלה, כי הישראלים הם השופהוליסטים המובילים אחרי האמריקאים. הם קונים הכול. החל ממוצרי חשמל ועד ביגוד והנעלה. זה שווה להם, זה זול, וזה שינה לחלוטין את הרגלי הצריכה שלנו.

מאז שעולם השופינג נמצא ברשת, לצערנו אנחנו שומעים על יותר ויותר חנויות קניון שקורסות. בארה"ב לבדה נסגרו 300 קניונים, לא חנויות, קניונים שלמים. הלקוחות מצביעים ברגליים והם אוהבים לעשות את זה מהכורסא בבית.

אבל גם כדי לתחזק חנות אינטרנט טובה, צריכים לעשות לה קידום אתרים אורגני, אחרת מי ידע על קיומה?

חנות אינטרנט און ליין- קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני לחנות אינטרנט, מחייב את המקדם לבצע עבורה את כל השלבים של קידום אורגני לאתר שהוא לא חנות. השלב הראשון הוא איתור מילות המפתח אשר משרתות את החנות. אם למשל מדובר על חנות און ליין אופנה, אזי יאתר המקדם בגוגל את כל אפשרויות החיפוש ומילות המפתח בעזרתן אנשים מחפשים חנויות אופנה. אם זו חנות און ליין של צעצועים, שוב הוא יבצע איתור מילות המפתח הרלבנטיות לאתר הזה.

חשוב מאוד לבצע מחקר מילות מפתח מדויק, כדי שגולשים אשר מחפשים חנויות מסוימות, יוכלו להגיע אליהן בקלות. זה כמובן יקרה באמצעות מילות המפתח, שגוגל יאתר ואחר כך גם הגולשים.

איזה סוגי אתרים יש?

קידום אתרים אורגני זו פעולה שחשוב לעשות אותה, לכל אתר מכל סוג. יש אתרים שנבנים עם קוד סגור ויש אתרים שנבנים עם קוד פתוח. אתרים עם קוד סגור הם אלה שהקוד שלהם לא נגיש, אלא רק לחברת בניית והקמת האתרים. יש פה מגבלה על האפשרות לתחזק את האתר הזה לבד, וכל הוספת תוכן או שינוי מחייבים פעולה של חברת תחזוקת האתר שלה יש את הקוד.

מצד שני אתרים שנבנים בקוד סגור, הם אתרים שקל מעוד לתפעל והם מאוד ידידותיות למשתמש. יש אתרי WIX, FOLY YOU, LIVECITY, KONIMBO, אתרי מג'נטו שזו פלטפורמה של חנות דיגיטלית. אתרי ג'ומלה, דרופל ודרופל. את הנתח הכי גדול בכל העולם, תופסים אתרי וורדפרס, הבנויים על פלטפורמה שנועדה מלכתחילה לבלוגים והיום היא תוכנת ניהול התוכן הכי נפוצה לאתרים.

מה נותן לכם קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני, גורם לאתר שלכם לספק מידע לגולשים (ולגוגל) המתבסס על מילות מפתח הרלבנטיות לעסק שלכם. כאשר גוגל מאנדקס את האתרים, הוא מוזן ע"י תוכן בו הוא פוגש את מילות המפתח וכאשר גולשים נכנסים לשאילתות בגוגל וכותבים "דלתות פנים" יעלו בדירוג של גוגל כל האתרים שמשווקים, מייצרים ומוכרים דלתות פנים.

האתרים שיעלו בדירוג הכי גבוה, אלה הם האתרים שיש להם קידום. אם אין להם קידום אורגני הם יעלו בתוצאות הרחוקות, והגולשים לא יגיעו לאתרים האלה.

סוכנות דיגיטל מקצועית תציע לכם קידום אורגני, שירות חשוב לאתר הדיגיטלי שלכם, למען הגולשים שירצו לחפש אתכם, ולמען השם והמוניטין שלכם יבלטו ברשת בעקבות הקידום.

תמיד טוב לשתף.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
מייל

עוד דברים מעניינים.

רוצה להתחיל?

יאללה לעבודה!

מחכים לך עם תוכנית דיגיטל שמתאימה בדיוק עבור העסק שלך